Štýlový návrat organizácie Kingsman

Poviem to jednoducho. Film Kingsman: The Secret Service bol v roku 2014 ako blesk z jasného neba. Matthew Vaughn natočil na komiksovom základe dobrodružnú, špiónsku, tak trochu komédiu a z organizácie uhladených superagentov sa stal hit. Pokračovanie tak bolo len otázkou času. Očakávania vzrástli v momente, keď bolo jasné, že Matthew Vaughn ostáva na režisérskej stoličke a na vlnu hypu sa The Golden Circle dostal okamžite po spustení trailerovej kampane. Ako prvú ochutnávku sme dostali celý film. Áno, zábery z celého filmu avšak skomprimované do štyroch sekúnd. Na internete sú už, samozrejme, videá, ktoré tieto štyri sekundy spomalili a rozanalyzovali, ale nič zásadné sa neprevalilo.

 

 

A potom prišiel plnohodnotný trailer a všetkým padla sánka. Film, ktorý má premiéru v septembri 2017, sa stal definitívne jeden z najočakávanejších filmov roka. Ako sa mu to podarilo? Prvý trailer nám ukázal asi všetko, čo sa fanúšikom páčilo na jeho predchodcovi. Kopa akcie, naháňačiek, občas trochu uletených nápadov a chýbať nesmie, samozrejme, štýl. Štýl, ktorý vám s elegantným dáždnikom v ruke nakope zadok. Štýl, po ktorého zhliadnutí by ste sa možno sami radi nahodili do obleku. Štýl, ktorý v spomalovačkách vyzerá ešte štýlovejšie.

 

 

Zaujímavosť: Herecké obsadenie zahŕňa piatich držiteľov Oscara: Julianne Moore (Still Alice), Halle Berry (Monster´s Ball), Jeff Bridges (Crazy Heart), Colin Firth (The King’s Speech) a Elton John (The Lion King).

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
6 ⁄ 1 =