Teaser obrázok pre nového Predátora – UPDATE

UPDATE (29.02.2016): Štúdio FOX, ktoré aktuálne oslavuje kasový úspech Deadpoola, vydalo novú informáciu ohľadom pokračovania série Predátor. Termín premiéry je stanovený na dátum 2. marca 2018. Je jasné, že to je ešte ďaleko a že sa tento dátum môže ešte zmeniť, ale každá nová informácia o lovcoch z vesmíru určite poteší!

PÔVODNÝ ČLÁNOK (16.02.2016): Približne v novembri minulého roka sme sa dozvedeli, že je hotový scenár pre pokračovanie série Predátor. Režisér Shane Black (Iron Man3) a Fred Dekker, s ktorým Black spolupracoval na scenári k filmu The Monster Squad, pracujú spolu na pokračovaní pre 20th Century Fox už od roku 2014.

Teraz sa objavil na oficiálnom Facebook účte tejto franšízi teaser obrázok, ktorý potvrdil to, v čo všetci fanúšikovia lovca z vesmíru dúfali. K obrázku bol text:“Here we go again, bro“, takže sa už pravdepodobne dianie okolo filmu dostáva výraznejšie do pohybu. Obrázok tiež obsahuje názov „The Predator“, ale tvrdiť, že ide o finálny názov je ešte predčasné. Rovnako sú nejasné nejaké ďalšie detaily, ale producent John Davis sa nedávno vyjadril, že by malo ísť o svieže pokračovanie a malo by s ním prísť niečo, čo neočakávame. Údajne je to tá najlepšia cesta ako znovuzrodiť túto značku.

Predátor bol doteraz sfilmovaný 5-krát. Legendárny film s hviezdnym Arnoldom Schwarzeneggerom nasledovalo veľmi kvalitné mestské pokračovanie a potom dve, nie príliš podarené, cross-overy s Alienmi – Alien vs. Predator a AvP: Requiem. V roku 2010 vznikol zatiaľ posledný film pod patronátom Nimroda Antala, Predators.

Teaser_Predator

(zdroj:comingsoon.net)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
24 − 2 =