The 100: plagáty charakterov z tretej série

Možno ste zaregistrovali úspešný post-apokalyptický seriál s názvom The 100 (the Hundred), od televíznej spoločnosti CW Network. Seriál ma za sebou úspešne dve série. Dej je naozaj zaujímavý. Po nukleárnej vojne je planéta Zem neobývateľná z dôvodu vysokej radiácie a tak sa ľudstvo uchýli k životu na orbite zeme. Takmer po sto rokoch sú prví mladí ľudia vystrelení na zem, za cieľom opäť kolonizovať Zem a vytvoriť podmienky vhodné na život. Ako to už býva, nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá a znovuobývanie Zeme sa značne skomplikuje.

Seriál je zmes sci-fi, akcie, romantiky, intríg, dobrodružstva a nekončiacej túžby opäť vybudovať fungujúcu civilizáciu. Fanúškovia už vedia, že prvá časť tretej série bola odvysielaná 21.01.2016 a v poradí druhá časť tretej série nás čaká už 28.01.2016.

Tento článok však nemá informovať o deji a vysielacom čase seriálu. Naopak, dáva do pozornosti promo charakterové plagáty k tretej sérii. Plagáty pochádzajú z oficiálnej FB skupiny seriálu. Na plagátoch môžeme vidieť hlavné postavy seriálu, ktorých sa charaktery sa počas dvoch sérii neskutočne menili. Ako som spomínal, seriál The 100 je naozaj zaujímavý a tvorcovia vedia „rezať do živého„. V galérii nájdete už spomínané plagáty.

(zdroj: facebook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
29 + 8 =