The Falcon and the Winter Soldier – Komplikované dedičstvo štítu

The Falcon and the Winter Soldier mal byť prvý veľký seriál Marvel Studios na platorme Disney plus. Pôvodný termín, ktorým bol august tohto roka, sa posunul až na marec 2021. Dôvodom odkladov bola ako inak korona kríza a problémy pri natáčaní, ktoré prebiehalo aj v Českej republike.

Seriál bude mať šesť epizód a bude sa odohrávať po udalostiach filmu Avengers: Endgame. Steve Rogers opustil svoju úlohu ako Captain America a užíva si bezstarostný život po boku svojej lásky Peggy Carter. Sam Wilson bol vybraný ako pokračovateľ jeho odkazu, avšak nebude to také jednoduché. Spoločnosť túto zámenu pravdepodobne neakceptuje rovnako, ako s tým doteraz bojujú fanúšikovia, ktorí tvrdia, že štít mal dostať Winter Soldier. Napriek tomu, že by to samozrejme nedávalo žiadny zmysel.

Na scéne sa objaví aj Zemo, ktorého už vo filme Captain America: Civil War bravúrne stvárnil nemecko-španielsky herec Daniel Brühl. Vráti sa aj Emily VanCamp ako Sharon Carter, neter Peggy Carter a Wyatt Russell ako John Walker, čo by mala byť militantná odpoveď americkej vlády na Captaina Americu. Režírovať bude Kari Skogland (The Punisher, NOS4A2, The Handmaid´s Tale, The Walking Dead).

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 × 29 =