The Final Witness – Valiant má nového hrdinu a sériového vraha

Vo svete Valiantu sa objavil nový sériový vrah a jeho metódy sú… hrôzostrašné. O jeho dolapenie sa bude snažiť detektívka Hannah Grey, investigatívny novinár David Pardon a Nick Miller, ktorý je najnovší superhrdina v San Franciscu. Scenárista Ray Fawkes a kreslič Jeremy Haun prinesú nový kriminálny noir príbeh The Final Witness zapadajúci do Valiant univerza.

„Je to príbeh úplne nového superhrdinu, ktorý sa vyrovnáva so svojou neuveriteľnou silou, zatiaľ čo sa snaží pomôcť vyriešiť príbeh sériového vraha, čo by mohlo byť pre neho príliš veľké sústo,“ vyjadril sa Fawkes. Haun súhlasí a dodáva: „Valiant univerzum je veľké, zaujímavé a plné akcie. The Final Witness sa bude na tento svet pozerať z pohľadu ulice a bude tiež sledovať nástup nového hrdinu.“

Editorka Heather Antos prirovnala príbeh ku kultovému filmu: „Je to ako film Zodiac – máte tu investigatívneho žurnalistu, detektíva a civilistu, ktorých cesty sa pretnú v snahe vyriešiť hrôzostrašný príbeh sériového vraha. Až na to, že vo filme civilista nie je novým hrdinom San Francisca.“

The Final Witness

Prvého zošita minisérie, ktorá bude pozostávať z piatich dielov, sa dočkáme 29. apríla. Kolorovať bude Nick Filardi a o letering sa postará Clayton Cowles. Obálky nakreslia Rahzzah, Michael Walsh, Caspar Wijngaard, Jeremy Haun a Travis Escarfullery.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
2 × 4 =