Kolonizátori zo seriálu the Hundred hlásia návrat!

Úspešný postapokalyptický seriál s názvom The 100 (the Hundred) od televíznej spoločnosti CW Network, ktorý má za sebou štyri série so zatiaľ príjemnou krivkou stúpajúcej kvality, hlási návrat. Ak ste o seriáli ešte nepočuli, mohla by vás zaujať jeho prvotná zápletka.

Po nukleárnej vojne je planéta Zem neobývateľná z dôvodu vysokej radiácie, a tak sa ľudstvo uchýli k životu na orbite planéty. Takmer po sto rokoch sú prví mladí ľudia vyslaní na Zem s cieľom opäť kolonizovať Zem a vytvoriť podmienky vhodné na život. Ako to už býva, nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá, a znovuosídlenie planéty sa značne skomplikuje.

Seriál The 100 je zmes sci-fi, akcie, drámy, romantiky, dobrodružstva a nekončiacej túžby opäť vybudovať fungujúcu civilizáciu. Po pár mesiacoch ticha či trailerov, ktoré len zrekapitulovali dej predchádzajúcich štyroch sérií, nastal čas na trailer pre piatu sériu! Nová séria posunie dej o 6 rokov a trailer prezrádza prvé náznaky hrozieb, s ktorými sa naši hrdinovia budú musieť popasovať.

5. séria seriálu The 100 začína už 24. 4. 2018!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.
 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
15 × 29 =