The Hunt – Preview

Sen alebo realita? Orla Roche už dlho nedokáže tieto dva svety od seba oddeliť. Mladá teenegerka verí na rozprávky, ale skôr na tie strašidelnejšie. Prichádza však nočná mora a Orla si začne uvedomovať rozdiel medzi týmito svetmi. Najmä ak ten strašidelný má drvivý dopad na ten reálny.
The Hunt bude nadprirodzený hororový príbeh, ktorý by mal čerpať z írskej mytológie a prepájať ju s moderným svetom. Aktuálne je The Hunt prezentovaný ako 5-dielna miniséria, avšak autor scenára a kresby Colin Lorimer sa vyjadril, že ak by sa séria dostatočne predávala, má dosť námetov na to, aby sa stala z The Hunt ongoing séria. V rozhovore pre 13thdimension.com sa tiež povedal, že námet čerpal z vlastného detstva, z nočných môr, ktoré prežíval a zo spránkovej paralýzy, ktorá je dostatočne desivá sama o sebe.
Kvalitných hororových sérií nie je až tak veľa a preto som rád za každú novú, ktorá sa v komiksovom svete urodí. Colin Lorimer evidentne vie, o čom hovorí a aj obrázky vyzerajú zaujímavo, takže prečo nie.

Prvého čísla sa dočkáme už 20.07.2016

Ak ste si túto sériu ešte neobjednali, kontaktujte Komiksový raj!

(zdroj: 13thdimension.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
25 × 8 =