The Huntsman – TRAILER a Plagáty

Ešte predtým, ako sa Thor popasuje s úsvitom bohov vo filme Thor: Ragnarok, sa jeho predstaviteľ  Chris Hemsworth vráti do role lovca! Snímka Huntsman: Winter`s War (podtitul znie dosť dobre) je spin-off/prequel filmu Snow White and the Huntsman (Snehulienka a Lovec) z roku 2012.

Ako som už spomínal, film bude prequel pôvodnej snímky, čo znamená, že bude mapovať udalosti pred filmom Snehulienka a Lovec (2012). Vo filme sa objaví Chris Hemsworth ako lovec, Jessica Chastain ako bojovníčka, Emily Blunt ako ľadová kráľovná a Charlize Theron ako zlá kráľovná. Kedže má Universal Pictures svojich fanúšikov rád, vypustil štyri nové plagáty charakterov z filmu.

Mne osobne sa to dosť pozdáva. Už prvý diel sa mi dosť páčil. A z pôvodného obsadenia vyradili tú čudnú bledú slečnu, ktorá hrala postávala vo filme Twilight (to je to miesto, kde upíri žijú aj na slnku, asi nejaká mutácia). To však nie je všetko! Dostali sme aj teaser (trailer na trailer –  kam sme to dotiahli?) s pár scénami, ktorý však hlásal príchod plnohodnotného traileru. My sme počkali a prinášame vám rovno trailer!

Nakoniec len spomeniem, že to celé vyzerá strašne pekne. Slečny sa môžu tešiť na Chrisa obaleného svalmi a páni sa môžu tešiť na herečky, ktoré nebudú až tak „obalené“ oblečením. Veď vy dobre poznáte tie dôvody, prečo tak strašne milujeme fantasy, LOL-ko, WOW-ko a prečo nemáme frajerky.

 (zdroj: www.universalpictures.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
21 ⁄ 1 =