The Liong King ako od National Geographic

Remaky klasických rozprávok, akými sú napríklad Beauty and the Beast (2017) alebo The Jungle Book (2016), boli pre štúdio Disney zlatou baňou. A ak dáme bokom kufre plné peňazí, je nutné uznať, že tie filmy boli kvalitné a všeobecne veľmi dobre prijaté. Nikoho teda asi neprekvapilo, že Disney v týchto adaptáciách pokračuje. Nedávno uvedeného Dumba bude nasledovať približne o mesiac Aladdin, ale najťažší kaliber tohto roka príde na scénu cez leto.

Lion King z roku 1994 je asi jedna z najväčších klasík, ktoré má Disney v talóne. Svoje schopnosti vytvárať realistické zvieratá už tvorcovia špeciálnych efektov demonštrovali v spomínanej The Jungle Book. A aj v prvom plnohodnotnom traileri nezaostávajú za svojou povesťou. Zvieratá vyzerajú ako nasnímané kamerami National Geographic, a ak si k tomu prirátame zaujímavý hlasový kasting ako Seth Rogen (Pumbaa), Beyoncé (Nala) alebo Donald Glover (Simba), na spadnutie je obrovský hit. Ohľadom hlasov zvierat spomeniem ešte jedno meno, a tým je James Earl Jones, ktorý daboval Mufasu aj v pôvodnom filme a známy je aj ako hlas Dartha Vadera.

Celkovo sa teda pozeráme po Avengers: Endgame asi na najistejšie zarobenú miliardu roku 2019.

Premiéra je naplánovaná na 18. júla 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
19 + 15 =