The Liong King ako od National Geographic

Remaky klasických rozprávok, akými sú napríklad Beauty and the Beast (2017) alebo The Jungle Book (2016), boli pre štúdio Disney zlatou baňou. A ak dáme bokom kufre plné peňazí, je nutné uznať, že tie filmy boli kvalitné a všeobecne veľmi dobre prijaté. Nikoho teda asi neprekvapilo, že Disney v týchto adaptáciách pokračuje. Nedávno uvedeného Dumba bude nasledovať približne o mesiac Aladdin, ale najťažší kaliber tohto roka príde na scénu cez leto.

Lion King z roku 1994 je asi jedna z najväčších klasík, ktoré má Disney v talóne. Svoje schopnosti vytvárať realistické zvieratá už tvorcovia špeciálnych efektov demonštrovali v spomínanej The Jungle Book. A aj v prvom plnohodnotnom traileri nezaostávajú za svojou povesťou. Zvieratá vyzerajú ako nasnímané kamerami National Geographic, a ak si k tomu prirátame zaujímavý hlasový kasting ako Seth Rogen (Pumbaa), Beyoncé (Nala) alebo Donald Glover (Simba), na spadnutie je obrovský hit. Ohľadom hlasov zvierat spomeniem ešte jedno meno, a tým je James Earl Jones, ktorý daboval Mufasu aj v pôvodnom filme a známy je aj ako hlas Dartha Vadera.

Celkovo sa teda pozeráme po Avengers: Endgame asi na najistejšie zarobenú miliardu roku 2019.

Premiéra je naplánovaná na 18. júla 2019.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 − 8 =