The Rock sa predstavuje ako Black Adam!

Moment, na ktorý čakal snáď každý fanúšik DC komiksov a The Rocka, je konečne tu! Všetko sa to začalo fan artom z dielne Bosslogica, ktorý zavesil na sociálne siete pohľad na to, ako by mohol vyzerať The Rock ako Black Adam vo filmovom DCEU. Netrvalo dlho a nápad sa stal skutočnosťou. Dámy a páni – BLACK ADAM!

Najväčší DC Comics event tohto roka nám priniesol veľa informácií o budúcnosti fungovania DC filmov, seriálov, komiksov a podobne. Jedna z najväčších udalostí je oznámenie filmu Black Adam s Dwayneom Johnsonom v hlavnej úlohe. The Rock vo svojom výstupe priblížil informácie o pripravovanom filme, zodpovedal otázky fanúšikov a taktiež prezradil, prečo práve táto postava.

Fanúšikovia dostali 2 animované teasery. Jeden zameraný na origin Black Adama, ktorý upresňuje jeho správanie, motiváciu, históriu a celkový charakter. Druhý teaser priniesol viac informácií o ďalších postavách, ktoré sa objavia vo filme. Pre mňa asi najväčšie prekvapenie bolo oznámenie tímu Justice Society. V ňom by sa mali objaviť postavy Doctor Fate, Hawkman, Cyclone a Atom Smasher. Bolo nám síce naznačené, že JS budú Black Adama skôr sprevádzať, ale je nám všetkým jasné, že tento typ „hrdinu“ pôjde skôr vlastnou cestou.

The Rock prezradil, že na tento moment čakal skutočne dlho a je maximálne stotožnený s postavou. Fanúšikov tiež informoval, že by sa niekedy v budúcnosti ako Black Adam rád objavil po boku Wonder Woman alebo Supermana. Supermana menoval preto, lebo vraj majú toho veľa spoločného, ako napríklad silu, rýchlosť a mohli by byť kamaráti… alebo skôr aj nie. Týmto samozrejme narážal na niekoľko stretov Black Adama a Supermana vo svete DC komiksov.

V samom závere The Rock pripomenul, že má ešte jednu podstatnú informáciu, ktorá by sa mala dostať najmä k postavám ako Wonder Woman, Shazam, Aquaman, Batman či Superman. Tou informáciou bolo, že vstupuje do ich univerza veľmi silný hráč a že hierarchia postavenia podľa sily sa „málinko“ zmení.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
25 − 15 =