The Spongebob Movie: Sponge On The Run – morská huba zase raz opustí ananás

Všetci fanúšikovia žltej nádhery, ktorá žije v ananáse na dne morí, prosím si vašu pozornosť! Obľúbená morská huba v krátkych nohaviciach sa totiž budúci rok po tretíkrát vráti na plátna kín. Spongebob Squarepants sa chystá na ďalšie bláznivé dobrodružstvo, na ktorom mu určite bude s radosťou pomáhať aj jeho najlepší kamarát a sused spod kameňa, Patrick Hviezdica.

V prvom filme z roku 2004 Spongebob riešil ukradnutú Neptúnovu korunu. Pokračovanie ho ďalej dostalo na súš a na budúci rok sa bude musieť porátať s únosom milovaného domáceho miláčika slimáka Garyho. Ako bonus sa zároveň dozvieme, akým spôsobom sa vôbec Gary so Spongebobom skamarátili.

(zdroj: mamasgeeky.com)

Sponge On The Run bude prvým počinom o Spongebobovi, ktorý nerežíruje jeho seriálový tvorca Stephen Hillenburg. Tentoraz ho vystriedal Tim Hill. O hlasy obľúbených podmorských vtipálkov sa však vôbec nemusíte báť, lebo dabingových hercov zachovali aj teraz tých, ktorí sú v seriáli a v predchádzajúcich filmoch.

Zaujímavou perličkou je, že hosťami v snímke, čo sa v kinách objaví v máji budúceho roka, budú napríklad Snoop Dogg či Keanu Reeves. Ktovie, v akej súvislosti tu uvidíme Snoopa, no už z traileru sa dá vidieť, že Keanu bude hovoriacim trsom trávy.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Jane Blake

Fantázia je zem, do ktorej utekám najradšej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
16 + 8 =