The Witcher : Blood Origin obsadil herečku Michelle Yeoh

Herecké obsadenie seriálu The Witcher: Blood Origin sa rozšírilo o herečku Michelle Yeoh.

Herečku Michelle Yeoh, ktorá je pôvodom z Malajzie, sme mohli vidieť vo filmoch The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor, Guardians of the Galaxy vol. 2 a Crouching Tiger, Hidden Dragon. Zahrala si tiež v seriáli Star Trek: Discovery.

Michelle Yeoh – Guardians of the Galaxy 2

To, že ide o aktuálne veľmi žiadanú herečku, potvrdzuje aj prehľad jej aktuálne pripravovaných projektov. Patria tam napríklad všetky pokračovania Avatara (2 – 5), marvelovka Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, prípadne animák Minions: The Rise of Gru v ktorom prepožičia svoj hlas.

Michelle Yeoh – Star Trek Discovery

Vo svete Witchera by mala vystupovať ako postava menom Scían. Na základe informácií, ktoré poskytol Netflix ide o poslednú členku nomádskeho kmeňa elfov, ktorých majstrovstvo v ovládaní meča nemá obdobu. Keď sa jej naskytne šanca získať späť posvätný meč, ktorý bol ukradnutý jej padlému kmeňu, vydá sa na samovražednú výpravu, ktorá môže zmeniť celý kontinent.

Seriál Blood Origin sa bude odohrávať 1200 rokov pred udalosťami série Witcher. Seriál ešte nemá stanovenú premiéru.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
1 × 11 =