The Witcher : Fading Memories – Geralt zažíva ťažké časy

Ak ste si užívali dobrodružstvá seriálového Witchera a máte chuť na ďalšie príbehy, z vydavateľstva Dark Horse Comics prichádzajú skvelé správy. Ohlásený bol totiž nový komiks, v ktorom čaká Geralta z Rivie úplne nové dobrodružstvo. V spolupráci so spoločnosťou CD Projekt Red vznikne príbeh, ktorý bude zasadený do sveta hernej série s názvom The Witcher: Fading Memories.

Svet sa od doby, keď sme videli Geralta naposledy, veľmi zmenil. Lov monštier už dávno nie je taký lukratívny biznis, ako to bolo kedysi. Hrozby od príšer sú na ústupe a pre Geralta to znamená problémy s obživou. Existuje tu však šanca na zmenu vo forme žiadosti od mesta Towitz. Miznú tam malé deti a zodpovednosť sa prisudzuje fogletom. Problém a jeho riešenie však nebudú také priamočiare a Geralta bude stáť množstvo úsilia, aby situáciu rozmotal.

The Witcher: Fading Memories

O scenár sa postará Bartosz Sztybor a kresbu bude mať na starosti Amad Mir. Cover pre prvé číslo nakreslil Evan Cagle. Debut štvordielnej minisérie je naplánovaný na 17. júna 2020.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 − 14 =