Thor a Star-Lord potvrdený pre Infinity War!

V súčasnej dobe si pre seba všetku pozornosť kradne  Marvel, so svojou najnovšou snímkou Captain America: Civil War. Každou chvíľou sa na verejnosť dostávajú nové a nové informácie. Medzi všetkým tým hype-om okolo Civil War, však netreba zabúdať na budúcnosť, známu ako Infinity War!

Bratia Russovci čo to prezradili o budúcnosti MCU a pre comicbook.com potvrdili účasť Thora a Star Lorda pre snímku Avengers: Infinity War! Účasť Star-Lorda, už nejakú chvíľu nie prekvapením a my  sme o nej dokonca v minulosti už písali. Tento krát len dodáme, že bratia Russovci vychvaľovali prácu James Gunna do nebies a poukázali na obrovský talent Chrisa Pratta, predstaviteľa Space Lorda Star-Lorda.

bratia_rusovci_dailystar.co.uk
bratia Russovci (zdroj: dailystar.co.uk)

Joe Russo sa ďalej vyjadroval na adresu severského boha Thora. Prezradil, že sa neskutočne teší na prácu s Thorom a na možnosť priviesť severskú mytológiu do Infinity War. Povedal, že v snímke Thor: Ragnarok sa dočkáme pár veľmi zaujímavých vecí, ktoré by mali Thora dosť na miesto, na ktorom sa bude na začiatku Infninity War nachádzať. O aké miesto pôjde, síce neprezradil, ale vraj má mať Thor po udalostiach Ragnaroku silnú emocionálnu motiváciu zúčastniť sa na udalostiach Infinity War.

Je zrejmé, že na Star-Lorda ako aj na Thora budú vplývať okolité udalosti, ktoré ich donútia vrátiť sa na zem a zúčastniť sa veľkolepej udalosti známej ako Infinity War. My bratom Russovcom samozrejme držíme palce, pretože Infinity War bude naozaj obrovské sústo. Ako po výpravnej stránke, tak aj po stránke obrovského množstva postáv.

Avengers: Infinity War part I. uvidíme 4.5.2018 a Avengers: Infinity War part II. zas 3.5.2019.

(zdroj: comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
19 − 12 =