Thor prezradil svoje najtemnejšie túžby a pocity!

Áno, viem, čo si myslíte. Nebol to Thor. Naopak, išlo o jeho predstaviteľa Chrisa Hemswortha. Ten toho v poslednej dobe, prezradil trošku viac.

Thor Chris Hemsworth pri prezentácii svojho najnovšieho filmu „In The Heart Of The Sea“ prezradil, že by bol rád, ak by Thor navštívil Petra Quilla (Star King…Lord…kto?) a jeho priateľov.  Povedal tiež, že je veľký fanúšik filmu Guardians of  the Galaxy a miluje jeho humornú stránku.

Marvel sa už v minulosti vyjadril, že žiadne spojenie AvengersGuardians of the Galaxy nebude, no my už týmto tvrdeniam neveríme. Slovné prestrelky medzi ThoromDraxom, Tony StarkomRocket Raccoonom či Steveom RogersomPeterom Quillom by boli naozaj zaujímavé a nejeden fanúšik by si ich rád pozrel.

Predtým, ako sa niečo takéto vôbec udeje, Thora čaká udalosť nazvaná Ragnarok. Nie je už žiadnym tajomstvom, že sa v snímke objaví aj Hulk. Ako vieme, ThorHulk už mali možnosť stretnúť sa a ukázať si navzájom svoju „vrúcnu lásku“. Niet pochýb, že aj v snímke Ragnarok si skočia do vlasov. Týmto sa dostávame k ďalšiemu vyjadreniu Chrisa Hemswortha. Pre Daily News prezradil, že v prípade stretu týchto dvoch silákov si myslí, že vyhrá. Dôvod? Naposledy ho nechal vyhrať a tento krát je v názve filmu „Thor“ tak si zaslúži byť víťaz!

thor_vs_hulk
(zdroj: tumbrl.com)

To by bolo všetko k najtemnejším túžbam a pocitom Chrisa Hemswortha. Aký máte názor? Thor s Guardians of Galaxy? A kto by mal tento krát navrch, v prípade konfliktu medzi ThoromHulkom??

(zdroj: comicbook.com/marvel.com/dailynews.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
38 ⁄ 19 =