Thor Ragnarok: Hulk „letí“ na pomoc!

Nové zvesti hovoria o tom že Hulk/Bruce Banner sa objaví vo filme Thor Ragnarok. Správa pochádza z internetového serveru joblo.com ktorý o tom informoval, počas New Yorského Comic Con-u.

Server joblo.com povedal že správa pochádza z dôveryhodného interného zdroja. Obsah správy hovorí o tom že Thor nebude čeliť zániku bohov sám, ale na pomoc mu príde samotný zelený goliáš. Nie je však jasné či predstaviteľ Mark Ruffalo strávi na plátne viac času ako Hulk, alebo ako Bruce Banner.

Správa ďalej uvádza že, pre film bude dôležitá okrem AsgarduZeme, ešte tretia planéta. Tu by sa mohlo zdať že Planet Hulk bude predsa len zrealizovaná. Treba si však uvedomiť že na Yggdrasile existuje 9 svetov a každý predstavuje planétu ako takú.

HulkVsThor
„Hulk VS“ z roku 2009 (zdroj: Marvel.com)

Na vierohodnosti celej správy, pridáva fakt že Marvel už v minulosti ohlásil že, sólo filmu s Hulkom sa nedočkáme. Dôvody sú minimálne dva. Práva na postavu a náročnosť spracovania CGI. Preto môžeme zeleného goliáša stretávať, len ako „výpomoc“ v tímovkách alebo formou menšieho camea v iných sólovkách.

Ďalší server potvrdzuje účasť zeleného goliáša v novom pokračovaní Thora. Tvrdí, aj že scenár filmu Thor: Ragnarok je najtemnejší aký sa kedy v Marveli napísal! Potvrdzuje to zrejme aj fakt, že vo filme, ktorý bude rozprávať príbeh o konci sveta, vystúpia postavy známe ako valkýry. Ide o mytologické ženské postavy, ktoré sprevádzajú padlých vojakov do Valhally (miesto večného odpočinku). V náväznosti na postavy, valkýr, sa vo filme má objaviť aj ich vodkyňa, polo-bohyňa a superhrdinka Valkyrie! Z komiksových stránok známa aj ako člen Avengers či Defenders.

Valkyrie
Valkyrie (zdroj: Marvel.com)

No a nakoniec je tu správa priamo z Hollywoodu, od internetového serveru Deadline.comKtorý definitívne potvrdil že Mark Ruffalo a Marvelveľmi blízko dohody a že je to celé naozaj pravda!

Nič viac sa zatiaľ na povrch nedostalo. V každom prípade si myslím že spojenie HulkaThora nie je pre Marvel vôbec zlým krokom. Či už kvôli nižším tržbám oboch spomínaných, ako aj kvôli faktu že sa jedna o dvoch najväčších silákov z MCU, ktorý sa evidentne radi podpichnú. Vaše názory ??

hulk-punch-thor

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
12 × 10 =