Thor: Ragnarok naberá hviezdne obsadenie!

O tretom pokračovaní Thora, s názvom Thor: Ragnarok, sme doposiaľ mali len kopu neoficiálnych informácií. To sa však teraz zmenilo. Marvel Studios oficiálne predstavil, herecké obsadenia tejto chystanej snímky. Nebudeme zdržiavať a rovno prejdeme k obsadeniu samotnému, ktoré je zatiaľ naozaj kvalitné.

Okrem už avizovaného Chrisa Hemswortha (Thor), Toma Hiddlestona (Loki), Idrisa Elbu (Heimdall), Anthonyho Hopkinsa (Odin) a Marka Ruffala (Hulk), je oficiálne potvrdená oscarová Cate Blanchett v roli ženskej záporačky Heli, vládkyne podsvetia. Pre mňa najväčším prekvapením je angažmán herca menom Jeff Goldblum, ktorý stvárni postavu En Dwi Gasta známejšieho pod pomenovaním Grandmaster. Ten pochádza z najstaršej rasy nášho univerza, ktorá vznikla v období, tesne po veľkom tresku. V MCU sme sa s touto rasou už stretli, pochádza z nej aj známa postava The Collector (Guardians of the Galaxy, po-titulková scéna vo filme Thor: Dark World).

V minulosti sme písali o účasti valkýr a ich vodkyne Valkyrie. Dnes už vieme, kto ich vodkyňu stvárni. Bude ňou herečka Tessa Thompson, známa zo snímok Creed (2015) a Selma (2014). Posledným pánom na holenie je herec Karl Urban, ktorého poznáme z filmov Star Trek a Pán Prsteňov. Ten stvárni postavu menom Skurge the Executioner. Ide o ostrieľaného bojovníka a potomka asgardanskéj bohyne a ľadového obra, ktorý vyrastal na Jotunhaime a neskôr bol vychovaný ako bojovník na Asgarde.

Obsadenie filmu je aktuálne naozaj lákavé a my sa na snímku Thor: Ragnarok naozaj tešíme! Ak Vás zaujíma o čom by tretí Thor mohol byť, prečítajte si náš starší článok, kde sme tejto téme už venovali. Na dnes by to bolo všetko a záverom prikladáme fotku hercov a ich postáv pre lepšiu vizualizáciu, pre vás fanúšikov.

thor_ragnarok_obsadenie

(zdroj: Marvel Studios)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
30 ⁄ 5 =