Tí legendárni z tituliek, sa predstavujú!

Začiatkom minulého mesiaca sme vám priniesli novinku, ktorá potešila všetkých trénerov pokémonov, čakajúcich na novú výpravu. Predstavili sme si vtedy vizuálnu stránku hry, nový region s názvom Alola a tradičnú trojku štartovných pokémonov. V traileri, ktorým nám všetky tieto veci boli predstavené, sa mihli aj legendárny pokémoni chystaných hier s názvami SUN a MOON. Vtedy sme o týchto dvoch pokémonoch nevedeli absolútne nič. To sa dnes zmenilo!

Keďže, sa dátum vydania siedmej generácie pokémon hier nezadržateľne blíži, spoločnosť Nintendo postupne odkrýva svoje tromfy. Boli nám teda predstavení legendárni pokémoni, ktorý budú figurovať na obaloch hier. Pribúdajúcimi generáciami pokémon hier sa neúmerne zvyšoval počet legendárnych pokémonov, čo nebolo vždy k dobru veci. Lenže na tých legendárnych, ktorí zdobia obaly hier, sa len tak nezabúda. Veď kto by nepoznal maskotov ako Lugia (Silver), Groudon (Ruby), Dialga (Diamond) či dvojicu posledných Yveltal (Y) a Xerneas (X).

Maskoti obalov hier s názvami SUN a MOON sú pokémoni s názvami Solgaleo a Lunala. Leví Solgaleo je telepaticko-ocelový typ a zdobí obal verzie SUN. Netopieri pokémon Lunala je telepaticko-duchový typ a nájdeme ho na obale verzie MOON. Obaja pokémoni nám predvádzajú svoje schopnosti v dole priloženom traileri. Mimochodom, trailer nám toho ukazuje omnoho viac, takže dosť reči a smelo do pozerania!

No čo šampióni? Už viete po ktorej verzii hry siahnete? SUN alebo MOON? Či azda radšej počkáte na nové maga-evolúcie, ktoré zrejme budú opäť vo verziách rozdielne, tak ako tomu bolo pri generácií Y/X? Hlavne do svojho kalendára, nezabudnite zapísať dátum 18.november 2016, kedy obe hry Pokémon SUN a MOON oficiálne vychádzajú na konzolu Nintendo 3DS/2DS.

pokemon_sun_box_cover

(zdroj: pokemon-sunmoon.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 − 15 =