Tom Hardy ako symbiont Venom!

Pokračujeme! Tento článok môžete brať ako tretie pokračovanie alebo vyvrcholenie trilógie. Prvým dielom bolo jednoznačne ohlásenie filmu Venom, načo veľmi rýchlo nadväzoval druhý diel, kde šiel zdravý rozum nadobro bokom. Lenže, pomyselná tretia časť naberá na vážnosti!

Štúdio Sony Pictures totiž prostredníctvom sociálnej siete Twitter oficiálne potvrdilo, že do úlohy mimozemského symbionta obsadí herca Toma Hardyho! Wou, to už je iný kaliber. Tom Hardy je jeden z najvyhľadávanejších a najlepších hercov súčasnej doby. Ináč, dúfam, že vám je všetkým jasné, že toto celé bude pekne drahá záležitosť. Ono to už vyzerá, že si Sony skutočne dôveruje (pozn: pocit neporaziteľnosti – sprievodný jav drogy na báze amfetamínu). V komiksovej predlohe sme sa za celú históriu postavy Venoma stretli s viacerými hostiteľmi tohto vesmírneho symbionta, Tom Hardy stvárni Eddieho Brocka. Toho sme ako Venoma mohli prvýkrát vidieť na poslednej stránke komiksu The Amazing Spider-Man #299 z apríla roku 1988.

Filmu sa dočkáme 5. októbra 2018 a samotná produkcia začína už tento rok na jeseň. Čiže Sony ide opäť pekne zhurta. Predtým, než prejdem k tým zlým správam, spomeniem ešte skutočnosť, že film bude točiť režisér Ruben Fleischer, ktorý je zodpovedný za snímky ako Zombieland (2009) či Gangster Squad (2013). Tak ako v prípade Hardyho aj tu musím štúdio pochváliť za dobrú voľbu. Ono to vlastne začína všetko vyzerať veľmi dobre až do momentu, kedy si uvedomíte, že sa o filme hovorí ako o „standalone movie“ – samostatnej snímke, mimo MCU (Marvel Cinematic Universe).

Okrem dátumu či hereckého obsadenia prezradil tweet od Sony Pictures ďalšiu veľmi dôležitú vec. Moja otázka znie, ste pripravení na SMU? Nie, nejde o chybu, nechcel som napísať MCU, píšem správne SMU. Vyzerá to tak, že Sony Pictures pracuje na vlastnom filmovom univerze s názvom „Sony’s Marvel Universe“ – SMU. Fakt sa snažím byť objektívny, ale toto je podľa mňa tak nepremyslený krok. V minulosti im už táto idea stroskotala, tak prečo Sony tak tvrdohlavo tlačí na pílu? Mimochodom, máme v prípade vlastného prepojeného filmového univerza od Sony očakávať ďalší reštart Spider-Mana, a to v horizonte niekoľkých rokov? Lebo však to tomu nasvedčuje! Mať Spider-Man univerzum bez Spider-Mana je tak trošku ako mať univerzum postavené na troch filmoch, z čoho je jeden až príliš naviazaný na matku a druhý vyzerá ako MTV videoklip. Alebo naopak pôjde len o kopu samostatných filmov, ktoré nebudú nijakým spôsobom súvisieť? What?!

Čo sa bude diať najbližšie mesiace a roky v Sony Pictures, bude skutočne zaujímavé. Uvidíme, ako SMU vystrelí a čo vlastne filmy z tohto univerza prinesú, ako aj akým spôsob ovplyvnia aktuálne pôsobenie Spider-Mana v MCU.

(zdroj: movieweb.com/twitter.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
24 × 2 =