Tomb Raider: Reštart inšpirovaný reštartom

V rokoch 2001 a 2003 sme sa dočkali prvých celovečerných filmov Tomb Raider, ktoré sledovali archeologičku Laru Croft v podaní Angeliny Jolie. Počiatky hernej série Tomb Raider, ktorými sa filmy inšpirovali, sa datujú do roku 1996. A až do roku 2013 vyšlo neuveriteľných deväť titulov. Práve v roku 2013 sa Tomb Raider dočkal reštartu. Lara Croft začala nanovo a tešila sa skutočne obrovskému úspechu. Bolo preto len otázkou času, kedy sa niektoré z filmových štúdií chopí šance zarobiť na značke ďalšie peniaze.

Dočkali sme sa! Laru Croft čaká nový celovečerný film. Ten sa naozaj vo veľkom inšpiruje práve reštartom z roku 2013. Lara je aktuálne omnoho mladšia a jej biologická schránka zodpovedá viac realite ako prehnaným mokrým snom nezadaných gamerov.

Čo sa však týka trailera, osloví práve gamerov, keďže mnohé scény sú akoby vystrihnuté z gameplayu hry. Trailer tiež prezrádza zápletku filmu, ktorá ale nieje vôbec žiadnym prekvapením, keďže vychádza z hernej mytológie. Napriek tomu to vyzerá, že film bude poriadna akčná a adrenalínová jazda so sympatickou Aliciou Vikander v hlavnej úlohe!

Filmový reštart Tomb Raider vstupuje do slovenských kín už 22. 3. 2018.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
21 − 6 =