TOP 5 vecí čo očakávame od filmu Deadpool

Takže dnes to začína! Dlhé čakanie, dnešným dňom (10.02.2016) pre mnoho fanúšikov končí! Videli sme trailery, vtipnú reklamnú kampaň a obrovské množstvo promo materiálu. Aké očakávania však máme mať pri návšteve kinosály? Poďme sa pozrieť na TOP 5 vecí, ktoré na základe komiksovej predlohy od snímky očakávame. 

01. DEADPOLOVE REFERENCIE NA UDALOSTI

Deadpool je súčasťou X-Men univerza. To znamená, že má možnosť si robiť srandu z udalostí, ktoré sa v ňom udiali. Očakávame tak odkazy na snímky Days of the Future Past a Apocalypse. Lenže, to nie je všetko. Deadpool si vie urobiť aj srandu sám zo seba, takže čakáme aj reakcie na jeho prvú účasť v snímke X-Men Origins: Wolverine. Koniec koncov ten film nestál za nič, tak prečo nepovedať to, čo si všetci fanúšikovia myslia. Keď si dovolil odkazovať na snímku Green Lantern tak toto bude malina.

02. CHIMICHANGA!

Chimichanga je vysmážané burrito pôvodom zo severného Mexika. Neskôr sa stala obľúbenou aj v Spojených štátoch pozdĺž hranice s Mexikom, najmä v štáte Arizona. Kedže je obľúbená aj u Deadpoola, nevieme si predstaviť, že by vo filme chýbala. Mimochodom, už v traileri na IMAX premietanie sme chimichangu videli.

03. UMIERANIE DEADPOOLA

Deadpool je známy svojimi regeneračnými schopnosťami. Jeho komedialne regenerovanie smrteľných zranení je v komikse jedna z najlepších vecí. Preto by bolo maximálne nerozumné, ak by tvorcovia túto časť zanedbali. Lietajúce orgány či odtrhnuté končatiny sú len začiatok dlhého zoznamu Deadpolových zranení, ktoré nakoniec prežil a vtipne skomentoval.

4. BÚRANIE ŠTVRTEJ STENY

Koncept známy ako „búranie štvrtej steny“ je jav, kedy postava komunikuje priamo s divákom/čitateľom a „búra“ tak štvrtú stenu, ktorá ich normálne delí. To čo naozaj milujeme na Deadpoolových príbehoch je fakt, že Deadpool si celý čas uvedomuje, že je v komikse. To znamená, že počas príbehu často krát rozpráva na svojho čitateľa. Vzniká tým, neskutočné množstvo komických situácií, kedže zvyšok Marvel univerza o tom nič nevie. Ak túto skutočnosť tvorcovia nezahrnú do snímky tak sú maximálni ignoranti.

05. WOLVERINE

Toto je viac sen ako očakávanie. Dali by sme čokoľvek za čo i len malinké cameo Wolverina vo filme Deadpool. Dobre vieme, že vzťah Wolverinea a Deadpoola je naozaj „vrúcny“, takže by to naozaj potešilo. Ale ak máme byť realisti, je to skôr nepravdepodobné. To však neznamená, že by tento bod nezapadal do nášho zoznamu.

BONUS: HLASY V HLAVE A ROZDVOJENÁ OSOBNOSŤ

Nie je žiadne tajomstvo, že Deadpool trpí istým druhom schizofrénie. Hlasy v hlave ho často krát nútia urobiť tie najbláznivejšie veci. Je neskutočne zábavné sledovať vnútorné nezhody jeho osobností a neustále hádky medzi nimi. Sme presvedčení, že toto v snímke uvidíme. Otázka však znie,  do akých extrémov sa tvorcovia rozhodli ísť?!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

clap_deadpool

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
16 ⁄ 8 =