Ukázal nám Aquaman úplne všetko?

Otázka, ktorá zaznela v nadpise, je v rámci porcie, akú nám Warner Bros. v najnovšom videu k filmu Aquaman nadelil, je viac ako na mieste. V piatich minútach sme videli skoro všetko. Pozreli sme sa na Aquamanov origin, na jeho základný konflikt „ja nechcem byť kráľ“a videli sme aj nástup hlavného záporáka. Bol nám tiež predstavený mýtický trojzubec, kto bude proti komu bojovať a v závere sa Momoa ukázal v klasickom kostýme. Videli sme akčné, ale aj vtipné pasáže. Otázne teda je, čo v tomto videu nebolo.

U Warnerov si asi povedali, že keď už sa im nepodarilo ovládnuť Comic Con v San Diegu, natlačia všetky tromfy do upútavky a nenechajú tak nič na náhodu. Určite sa nájde dosť fanúšikov, ktorých toto video zaujalo. Má ale šancu zaujať aj širšie publikum? Neprehnali to s množstvom zverejneného materiálu? Podľa môjho názoru to značne prepálili. Netvrdím, že si príbeh nemohol nechať v zálohe nejaký zaujímavý zvrat, avšak vzhľadom k videnému o tom veľmi pochybujem. Úspech Aquamana je teda otázny a vytrhnutie DC komiksových adaptácií z letargie sa asi opäť prekladá.

Premiéra je naplánovaná na 21. decembra.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
36 ⁄ 9 =