UKK 120 – Avengers vs. X-Men, část třetí – Preview

Už túto stredu (15. 11. 2017) vychádza na SLOVENSKU v poradí 120. číslo UKK (Ultimátny komiksový komplet). Prinášame vám preview (rovnako aj pri NHM a DCKK), ktorý obsahuje všetky potrebné informácie pre kupujúceho.

Anglický názov: Avengers Versus X-Men, Part 3

Číslo vydania: 120

Číslo na chrbte knihy: 160

Autor: Brian Michael Bendis, Kathryn Immonenová, Jason Aaron, Ed Brubaker, Matt Fraction, Jonathan Hickman, Jeph Loeb, Kieron Gillen, Christopher Hastings, Dan Slott, Olivier Coipel, Adam Kubert, Stuart Immonen, Leinil Francis Yu, Tom Raney, Jim Cheung, Jim Mahfood, Mike Deodato Jr., Ed McGuinness, Jacob Chabot, Ramón K. Pérez, Katie Cooková

Počet strán: 168

Obsahuje čísla: 

  • Avengers vs. X-Men #9-12
  • AVX Versus #5-6

Popis: Päť Phoenixov zmenilo svet. Teraz však pomaly ale isto púšťajú z reťazí i temnejšiu stránku svojich schopností a ich takzvaná utopia začína naberať omnoho zlovestnejších obrysov. Hope, Scarlet Witch a zvyšní hrdinovia se teraz skrývajú v meste K’un Lun a neostáva im nič iné, než dúfať, že nájdu spôsob, ako Phoenix zastaviť skôr, než jej žiar spáli celú planétu na popol.

(zdroj: www.hachettepartworks.com / www.komiksbox.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
5 − 2 =