Ultimate Spider-man sa vracia a s ním prichádza Venom

Ak patríte medzi tých, ktorým je ľúto za sériou Ultimate Spider-man a spol., vydavateľstvo Crew vám v najbližších dňoch urobí určite radosť. Tento komiksový formát bol zameraný na ultimátnu verziu obľúbeného Spider-mana vždy v kombinácii s ďalšou ultimátnou sériou. Zo začiatku sme sa tak mohli zoznámiť aj s Fantastic Four, ktorých časom nahradili populárnejší X-meni. Od vydania dvoch sérií v jednom Crew upustilo a rozhodlo sa po viac ako ročnej prestávke pokračovať iba so sériou Ultimate Spider-man. V sérii sa bude pokračovať tam, kde skončila a pozrieme sa na zrod Venoma, ktorý nebude, ako je v ultimátom vesmíre zvykom, úplne taký, ako sme v štandartnom vesmíre zvyknutí. Zmení sa aj formát z povedzme časopisového na formát knižný.

Komiks sa začal minimálne v ČR distribuovať už pred pár dňami, oficiálne vydanie je však ohlásené až na 7.marca. V našich končinách môžeme Spider-mana očakávať s menším oneskorením.

Na záver si dovolím ešte pripomenúť, že čírou náhodou vyšli v tomto období aj správy o chystavom filmovom spracovaní Venoma.

 

pcs_0-1455522830
(zdroj: crew.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

(zdroj:crew.cz)

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 ⁄ 8 =