Uncharted 4: A Thief’s End – Story Trailer

Dlho očakávaný AAA titul na PS4 je už za dverami. Naughty Dog nás ale pred tým ešte poriadne vydráždi novým story trailerom. Jedná sa už o štvrté pokračovanie kultovej exkluzivity na PS Uncharted. Časti 1, 2 a 3 vyšli na PS3 v rokoch 2007, 2009, 2011 a následne v roku 2015 kompletná kolekcia na PS4.

screenshot_ps4_uncharted_4_a_thief_s_end_1_95374(zdroj: uncharted.com)

Je ale na čase vyžmýkať z PS4 čo to dá a v tom je Naghty Dog majster. Podobne to bolo aj pri The Last of Us. Kultovka, ktorú kto nehral, o veľa prišiel (doslovne). Uncharted 4: A Thief’s End má ukázať, kam až sa herný priemysel dostal. Virtuálna realita je na spadnutie i keď cenovo ešte veľmi ťažko prístupná. Predsa len 799€ za oculus rift + 1200€ za PC, ktoré VR utiahne, nie je málo, ale o tom až inokedy. Hlavná postava hry Uncharted Nathan Drake sa vo svojom štvrtom pokračovaní konečne stretne so svojím bratom. V hre samozrejme nemôže chýbať ani Drakov najlepší kamarát Victor „sully“ Sullivan, ktorý podozrivo umiera skoro v každej časti.

 (zdroj: youtube.com)

Dátum vydania je stanovený na 27. 4. 2016 (streda), čo znamená veľa dovoleniek a PNiek 🙂 Očakávania sú veľké, ale verím tomu, že budú aj patrične uspokojené. Je len škoda, že väčšina developer firiem, ktoré pracovali pre SONY, prešla do Microsoftu. Až na verný Naughty Dog už nemá poriadne kto robiť hry na PS4. Ich tituly sú síce AAA killer, ale sú maximálne tak 2-3 ročne.

2759115-uncharted-4_drake-rope-bridge_1434429051(zdroj: uncharted.com)

Kto máte PS4, už úpenlivo čakáte na Uncharted 4 a tí, ktorí PS4 nemajú, sa môžu „pokochať“ aspoň videom.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

eM

narodil som sa a teraz sa snažím prežiť až kým neumriem...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
6 × 16 =