Úspechy a úskalia seriálov Legion a Hellfire Club

Koncom minulého roka sme vás informovali o tom, že televízna stanica FX nám prinesie dva nové seriály z univerza X-Men. S odstupom času pre vás máme najnovšie informácie o tom, ako sa projektom darí. Máme jednu zlú a jednu dobrú správu. Ktorú skôr?

Zlá správa
FOX Television ohlásilo, že práce na seriáli Hellfire Club sa mierne skomplikovali. Dôvodom je odchod showrunnera seriálu, ako aj iných členov kreatívneho tímu. Znamená to, že seriálu sa tento rok nedočkáme. So správou prišiel portál THR, ale pre slashfilm.com ju potvrdila samotná generálna riaditeľka spoločnosti FOX – Dana Walden. Napriek všetkému však upozornila na fakt, že spoločnosť FOX má stále v pláne seriál Hellfire Club priniesť. Škoda len toho zdržania.
Dobrá správa
FOX Television  potvrdil, že práce na seriáli Legion napredujú a tvorcovia sú veľmi optimisticky naladení. John Landgraf, generálny riaditeľ FX Network prezradil, že príbeh seriálu je vsadený do paralelného vesmíru. Bolo potvrdené, že seriálu sa dočkáme ešte tento rok. Tešíme sa!  

To by bolo na dnes všetko k chystaným seriálom od 20th Century Fox Television a Marvel Television. Pevne verím, že oba seriály si nájdu svoju základňu fanúšikov, pretože potenciál obe majú.

(zdroj: deadline.com/slashfilm.com/hollywoodreporter.com/comicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
12 − 9 =