Uvidíme X-23 v novom Wolverinovi?

Snímka Wolverine 3 od začiatku  vzbudzuje veľký rozruch. Nielenže má ísť o poslednú snímku Hugha Jackamana v roli Wolverina, hovorí sa aj o tom, že predlohou k filmu bude komiksová séria od Marka Millara s názvom Old Man Logan. O filme toho zatiaľ veľa nevieme, preto vzniká priestor pre rôzne zvesti a teórie.

S tou najnovšou teóriou prišiel internetový portál SuperHeroHype, ktorý tvrdí, že v chystanom Wolverine filme, nebude Wolverine jedinou postavou s vysúvacími pazúrmi. Tou druhou postavou má byť X-23! V komiksovej predlohe je experiment pomenovaný X-23, ženským klonom z Wolverinovej poškodenej DNA. Klon je trénovaný a vycvičený na zabíjanie. Nechýba regenerácia, dva vysúvacie pazúry zo zápästia a jeden z každej nohy. X-23 bola súčasťou X-Force a taktiež študentkou v Avengers Academy.

Mimochodom, ako k tomu portál SuperHeroHype došiel? Celkom nevinne! Vychádzal z oficiálnych castingových správ. Tie hovoria, že štúdio hľadá bielu, hispánsku a ázijskú ženu vo veku 21 rokov. Prakticky ide o veľmi vykonštruovanú teóriu. Avšak, prečo nie? Koniec koncov Simon Kinberg potvrdil, že tretí sólo film Wolverina sa má odohrávať v budúcnosti. Prakticky, ak by v budúcnosti zvládli klonovanie a dostali sa k nejakým vzorkám Wolverina, tak vznik X-23 nieje nijak vylúčený. Možno aj samotného Dakena – Dark Wolverina (ale to si už ulietam iba ja).

(zdroj: comicbook.com/superherohype.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

 

 

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
56 ⁄ 28 =