Venom : Let There Be Carnage – Bude to masaker!

Štúdio Sony zverejnilo prvý oficiálny trailer na blížiace sa pokračovanie filmu Venom z roku 2018. Budeme v ňom opäť sledovať Eddieho Brocka v podaní Toma Hardyho, ktorý so svojim symbiontom bude čeliť ikonickému nepriateľovi. Sériový vrah Cletus Kasady, ktorého si zahrá Woody Harrelson, sa zmení na symbiotické monštrum menom Carnage. Venom a Carnage majú v komiksoch dlhú históriu a nedá sa povedať, že by sa mali práve v láske. Film bude režírovať Andy Serkis, ktorého určite poznáte z filmov ako Lord of the Rings, Black Panther, respektíve ho uvidíme vo filme Batman ako Alfreda Pennywortha. Trailer nám prizvukuje, že film sa objaví iba v kinách, tak dúfajme, že v septembri nám už nič nebude brániť, aby sme si tento duel symbiontov užili naplno.

Prvý diel našu redakciu práve nenadchol, tak ostáva veriť, že sa Venom zo svojich chýb poučil. Overiť si to budeme môcť už 24. septembra.

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 + 10 =