Venom nebude jediným symbiontom na plátne!

„The world has enough superheroes“

Tento rok nás zo stajne Marvel a DC čakajú už len dva hrané filmy. Jedným z nich je nie veľmi lákavo vyzerajúci Aquaman, na druhej strane ani Venom, ktorý do kín vtrhne v októbri, nás zatiaľ nepresvedčil. To by však mal druhý trailer zmeniť! Podarilo sa?

Množstvo nových záberov prezrádza, že vo filme sa dočkáme viacerých symbiotov. Áno, vesmír Marvelu pozná okrem Venoma aj ďalších zástupcov rasy Kryntar. Azda tými najznámejšími v základnom vesmíre 616Carnage, Anti-Venom, Riot, Toxin, Agony, Scream, Lasher a Phage. Táto skutočnosť potvrdzuje, že by sme vo filme mohli vidieť niečo ako tím The Five Symbiotes, ktorý sa objavil v komikse Venom: Lethal Protector, ktorým sa tvorcovia s najväčšou pravdepodobnosťou inšpirovali. Len samotný trailer ukázal Riota a Toxina.

The Five Symbiotes (zdroj: comicvine.gamespot.com)

Okrem iného nám trailer prezradil, že Eddie Brock (Tom Hardy) bude pod kontrolou Venoma viac ako sme čakali. Môžeme teda predpokladať, že filmovým zvratom bude práve prevzatie kontroly Eddieho nad Venomom. Scenáristka musí byť na seba hrdá! Tak si to teda zhrňme, prvý film SMU (Sony’s Marvel Universe) bez Spider-Mana, po novom nie s jedným symbiontom, ale hneď s niekoľkými! Aby toho nebolo málo, celé to vyzerá ako vystrihnuté z hry Prototype a dokonca sa ukázalo, že pôvodne avizovaný R-kový rating sa niekam stratil.  „Juhuuu! Great job Sony, great job…

Film Venom vstupuje do kín už 4. októbra/října 2018!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
21 − 9 =