Venom s nádychom erotiky a tvrdého sexu?!

Opäť moja „obľúbená“ téma! Snímka Venom mi je tŕňom v oku od prvého ohlásenia až po následne potvrdenie. Moje pohoršenie mierne poľavilo po ohlásení Toma Hardyho ako predstaviteľa vesmírneho symbionta. Lenže to som v tých časoch nevedel, komu džentlmeni zo Sony Pictures dajú napísať scenár.

Mohli by sme si spolu sadnúť a rozoberať rôzne konšpiračné teórie, prečo finálny scenár, podľa ktorého sa začne točiť, napíše scenáristka Kelly Marcel. Moment, že ti toto meno nič nehovorí? Evidentne nesleduješ „správne“ snímky! Kelly Marcel má totiž na konte scenár k filmu Fifty Shades of Grey! Zákulisné informácie hovoria, že scenáristka mala naozaj veľmi veľký záujem o písanie scenára. Možno kvôli lákavej muskulatúre Toma Hardyho a možno jej prišla predstava mimozemskej látky pokrývajúcej nahé telo neskutočne vzrušujúca. Skutočne ťažko povedať. Je teda možné, že svojich nábožensky založených členov rodiny do kina nevezmeme a tiež hrozí, že v kine stretneme viacej čitateliek erotickej literatúry ako fanúšikov komiksov.

Ostáva nám nakoniec veriť, že režisér Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad) odvedie dobrú prácu a prvá snímka SMU (Sony’s Marvel Universe) nebude až taký prepadák.

Snímku Venom uvidíme v kinách už 5. októbra 2018!

(zdroj: heroichollywood.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
4 − 2 =