Venom sa vracia na plátna v plnej kráse!

Po nemastnom-neslanom teaseri bez Venoma, tentoraz Sony prichádza s prvým plnohodnotným trailerom. Ten sa opäť nesie v podobnom duchu ako teaser, s tým rozdielom, že na záver konečne vidíme aj samotného Venoma!

Aktuálny stav? Univerzum, ktoré Sony pomenovalo SMU (Sony’s Marvel Universe), si podľa množstva fanúšikov (ako aj autora článku) myslí, že bez Spider-Mana fungovať nebude. Čo sa týka samotného filmu, ten po vizuálnej stránke zrejme neurazí, hlavná postava si nás omotá okolo prsta, no scenáristicky zrejme pohorí.

A čo prezradil prvý trailer? Opäť potvrdil, že symbiont sa na Zem dostane v raketopláne podobne ako v animovanom seriáli Spider-Man z roku 1994. V komiksovej predlohe si symbionta priniesol sám Spider-Man, lenže v univerze bez Spider-Mana to možné nebude. K raketoplánu sa ako prvá dostane spoločnosť Life Foundation, ktorá symbionty použije na experimenty. Trailer tiež prezrádza, že film sa bude odohrávať v San Francisku, čiže ďaleko od New Yorku a Spider-Mana, ktorý tam vlastne aj tak nie je. Dozvedáme sa, že Eddie Brock (Tom Hardy) je investigatívny novinár, ktorý je na stope spoločnosti Life Foundation a svojou šikovnosťou sa do spoločnosti infiltruje.

Tu sa zrejme niečo stane a Eddie je infikovaný. Začne počuť hlas, ktorý nad ním získava kontrolu, a Eddie je postavený do klasickej pozície doktora Jekylla a pána Hyda. Nasledujú scény, ktoré na nás pôsobia ako vystrihnuté z hry Prototype. Ešte predtým ako uvidíme Venoma v plnej kráse, sledujeme pár scén s motorkou, ktorú sme videli už v minulom traileri a môžeme teda predpokladať, že s ňou Eddie bude mal silný a intímny vzťah (už len kvôli scenáristke filmu). Pokiaľ filmu naďalej veríte, chcem len pripomenúť, že je to to isté štúdio, ktoré nám pokazilo posledného James Bonda, Dark Tower alebo Amazing Spider-Man 2.

Film Venom vstupuje do kín už 4. októbra/října 2018!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 ⁄ 10 =