Vianočná zbierka

Minulý rok, keď Multiverzum oslavovalo svoje druhé narodeniny, sme si pre vás pripravili veľkú súťaž s množstvom cien. Tento rok sme sa rozhodli pre niečo iné a budeme potrebovať aj vašu pomoc. V spolupráci s našimi partnermi vyhlasujeme materiálnu zbierku pre ľudí v núdzi. Ak máte niečo, čo by ste mohli podarovať a je to v dobrom stave – fantastické knihy/komiksy/hry/hračky a iné – máte možnosť šíriť radosť ďalej. Navštívte zberné miesto Funtastic, alebo sa nám ozvite prostredníctvom mailu – info@multiverzum.sk. Zbierka bude prebiehať do 20. 12. 2018. My následne vaše dary spolu s darmi od našich partnerov odovzdáme organizáciám, ktoré ľuďom v núdzi pomáhajú. Aby sme spravili svet fantastickejším aj pre tých, ktorí to najviac potrebujú!

Ďakujeme! Zbierka je ukončená!

Vďaka vám všetkým, našim partnerom, fanúšikom, jednoducho fantastickým ľuďom, sme spoločne vyzbierali až 270 darov pre deti v núdzi! Výsledok, v aký sme ani nedúfali. Nižšie sa môžete pokochať všetkým, čo sme vyzbierali. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podarilo sa nám vyzbierať:

 

 

125 fantastických kníh

66 fantastických hier a hračiek

64 fantastických komiksov a máng

15 fantastických filmov

+ 1 špeciálny dar

Boris Cechovic nám do Vianočnej zbierky pre deti v núdzi venoval vzácny komiks Wolverine Adamantium, ktorý sa nám podarilo vydražiť za skvelých 225 €! Časť z tejto sumy poputuje na pomoc deťom z Detského domova Studienka a časť na pomoc psíkom v útulkoch. Ď-A-K-U-J-E-M-E.

 

Organizácie ktorým pomáhame*:

Deťom s rakovinou n.o.

Sme tím zložený z rodičov detí, vyliečených pacientov a zainteresovaných profesionálov. Prechádzame si s deťmi na bratislavskej detskej onklológii dlhodobú a náročnú liečbu. Preto vieme, čo to pre rodiny s takto chorým dieťaťom obnáša. Rozhodli sme sa pomáhať a odovzdávať naše skúsenosti iným.

Vznikli sme v decembri 2015 a fungujeme priamo na Klinike detskej hematológie a onkológie DFNsP Bratislava. V roku 2016 sme sa stali právoplatným členom medzinárodnej organizácie Childhood Cancer International (CCI) a hájime tak záujmy slovenských onkologických detských pacientov.

Číslo účtu:
IBAN: SK94 0200 0000 0036 0736 6854

Detský domov a Občianske združenie Studienka

Detský domov Studienka je najstarším zariadením svojho druhu na území Bratislavy. Odbornú prácu zabezpečujú psychologičky, sociálne pracovníčky, špeciálny pedagóg, liečebný pedagóg. Dodávateľským spôsobom zabezpečujeme fyzioterapiu, canisterterapiu a iné služby podľa potrieb detí a našich možností.

Poslaním o.z. je:

– podporovať vytváranie a existenciu náhradnej rodinnej starostlivosti pre deti v jej rôznych podobách,

– podporovať rozvoj detí umiestnených v profesionálnych rodinách,

– podporovať rozvoj DeD Studienka a rozvoj detí umiestnených v DeD Studienka,

– podporovať optimálne fungovanie profesionálnych rodičov formami ich ďalšieho vzdelávania, vzájomného stretávania a podpory.

Číslo sponzorského účtu:

SK78 8180 0000 0070 0042 3590

 

Detský domov Nádej

Detský domov Nádej v Bernolákove má dlhoročnú tradíciu. V roku 1929 ho založila, pôvodne ako sirotinec, dcéra prvého prezidenta ČSR T. G. Masaryka, Alica Masaryková. Postupom času prešiel detský domov rôznymi zmenami, priestorovými aj personálnymi, ale hlavne sa zmenila filozofia starostlivosti o deti. Predchádzajúcu, typicky internátnu starostlivosť vymenila starostlivosť rodinného typu, ktorá deťom sprostredkúva život v bežnej rodine ako ho poznáme.

V dnešnej dobe sa o deti staráme v štyroch samostatných skupinách v kmeňovej budove a v siedmich profesionálnych rodinách. Aktuálna kapacita Detského domova Nádej je 55 detí.

Číslo účtu OZ Nádej detí:

SK27 0200 0000 0018 7384 8953

 

Prispeli a majú od nás veľké ĎAKUJEME*: 

Martin Igonda

Matúš Lukáč

Petra Kořenková

Albert Banoczky

Boris Cechovic

 

Partneri*:

 

* Zoznamy sú priebežne aktualizované.

Dary poskytnuté portálu Multiverzum.sk počas akcie Vianočná zbierka určené na charitatívne účely sú nenávratné a nevymáhateľné. Darca berie na vedomie, že za svoj dar nemá nárok na finančnú ani inú odmenu. Darca zanechaním svojho mena pri darovaní súhlasí s jeho zverejnením v Zozname darcov na stránke Multiverzum.sk. V prípade nesúhlasu darca túto skutočnosť neodkladne oznámi portálu Multiverzum.sk. Portál Multiverzum.sk sa zaväzuje, že všetky dary využije na charitatívne účely v priebehu 12 nasledujúcich mesiacov podľa dopytu a kapacít vybraných organizácií.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
17 − 6 =