Vieme akú postavu stvárni Martin Freeman!

V momente ako bol Bilbo Martin Freeman obsadený do snímky Captain America: Civil War, fanúšikovia sa pýtali koho tento nadaný britský herec stvárni. 0tázka, ktorá nás trápila pomerne dlhú dobu je dnes zodpovedaná. Herec Martin Freeman stvárni postavu menom Everett Ross.

Už v minulosti sa hovorilo, že jeho rola bude úzko súvisieť s Wakandou. Na tomto tvrdení sa nič nezmenilo, pretože Everett Ross je veľvyslanec Spojených Štátov Amerických vo Wakande. Okrem tohto postu, bude postava Everetta Rossa oproti komiksovej predlohe, aj členom „Joint Counter Terrorist Centre„, teda akého si proti-teroristického centra.

Pomenovanie postavy, ktorú stvárni Martin Freeman, vnieslo do zapojenia sa Black Panthera v Civil War, opäť viac svetla. Mimochodom, podľa magazínu Empire sa má Martin Freeman objaviť aj v snímke Black Panther!

Aby toho nebolo málo, v magazíne Empire sa objavila, fotka na ktorej vidíme Everetta Rossa (Martin Freeman) a Sharon Carter (Emily Van Camp). Jedna sa o záber, ktorý sme mohli vidieť už v trailery, akurát z iného uhla. Okolo fotky sa samozrejme hneď vynorilo „vysvetlenie“ toho, kam sa táto postava po páde S.H.I.E.L.D.U. dostala. Osobne by som tomu však v súčasnej dobe nevenoval žiadnu pozornosť.

Captain America: Civil War má premiéru 06.05.2016

freeman_in_captain_america_civil_war
(zdroj: Empire Magazine)

(zdroj: comicbook.com/empire.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
22 − 13 =