Vin Diesel je zrejme v kurze, na konte má ďalšieho superhrdinu!

Hneď na začiatok vás musím upozorniť, že situácia, aká nastala v prípade Josha Brolina, keď herec stvárňuje Thanosa a zároveň aj Cabla, zatiaľ nehrozí. Koniec koncov, Vin Diesel doposiaľ len prepožičal hlas členovi tímu Guardians of the Galaxy menom Groot. No a jeho avizovaná rola Black Bolta sa stratila do nenávratna spolu s celovečerným filmom Inhumans.

Okrem toho, hrdina, ktorého Vin Diesel stvárni, nesie meno Bloodshoot a na stránkach Marvelu alebo DC Comics ho budete hľadať márne. Bloodshoot totiž pochádza zo stránok komiksu vydavateľstva Valiant Comics. Jeho prvý výskyt bol v roku 1992 v komikse Eternal Warrior #4. Tvorcami postavy sú Kevin VanHook, Don Perlin a Bob Layton.

Bloodshoot, vlastným menom Raymond Garrison, je bývalý vojak, ktorý bol pri výkone svojej služby zabitý, aby bol následne oživený prostredníctvom rôznych nezákonných pokusov. Do vienka tak dostal regeneráciu a schopnosť modifikovať svoje telo vďaka nanobotom, ktoré prúdia jeho krvou. Žiaľ, všetky takéto hračky armád či rôznych spoločností sa nakoniec vymknú spod kontroly, výnimkou nie je ani Blooshoot, ktorý sa aj napriek niekoľkonásobnému vymazaniu pamäti rozhodne ísť po krku svojím tvorcom. Mimochodom, šušká sa, že záporáka stvárni herec Jared Leto!

Film nám prinesie štúdio Sony a Valiant Entertainment. Scenár napíše Eric Heisserer a režírovať by mal Dave Wilson. Film by mal byť zároveň poctou klasikám z 80. rokov, akými sú Robocop, Terminator a Total Recall. Zaujal vás tento projekt? Myslíte si, že Vin Diesel je herec, ktorého by ešte mali stavať do takýchto rolí alebo má svoje najlepšie časy za sebou?

(zdroj: www.cosmicbooknews.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
20 × 21 =