What If …? ponúka nekonečné možnosti

Marvel sa v komiksoch pýta What If …? už od roku 1977. Prvá otázka riešila, čo by sa stalo, ak by sa Spider-Man stal členom Fantastic Four. Od tohto momentu sme mali možnosť vidieť desiatky hypotetických scenárov, ktoré sa pozerali na legendárne príbehy trochu inak. Je skvelé, že Disney sa tohto konceptu chytil a na stred budúceho roka pripravuje animovanú adaptáciu.

Čo ak by sa stal Thor ľadovým obrom? Komiks z roku 2018.

V rámci na trailery štedrého „dňa pre Investorov“, sme dostali k dispozícii aj trailer, ktorý trochu jasnejšie ukazuje, aké príbehy nás čakajú. Dominantné What If …? sa zaoberá postavou Peggy. Tej je aplikované sérum, ktoré z nej urobí ženskú verziu supervojaka s britskou vlajkou na štíte. Veľký priestor dostal aj príbeh, v ktorom sa T´Challa stane Star Lordom a nie Black Pantherom. Zaujímavé bude tiež sledovať iné osudy Doctora Strangea a Thora. Steve Rogers by sa mal objaviť v obleku Iron Mana, ale vidíme aj jeho zombie variantu. Možnosti sú nekonečné a v prvej sérii nás čaká 10 epizód. Napriek tomu, že do prvej série je ešte ďaleko, pracuje sa už na druhej, takže Disney tomuto projektu evidentne verí.

Známe tváre z MCU by sme mali počuť ako dabérov animovaných verzií svojich postáv. Sprievodcu a rozprávača budeme mať v postave Watchera, ktorého nahovorí Jeffrey Wright.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 + 8 =