Wonder Woman ako jednočlenná armáda

San Diego Comic Con nám toho naporcoval toľko, že duša pravého fanúšika piští od radosti. Podľa môjho názoru asi najlepšie, čo sme v rámci tohto festivalu videli, je trailer na očakávanú sólovku bojovnej amazonky Wonder Woman.

 

PARADISE ISLAND

O deji filmu Wonder Woman zatiaľ veľa nevieme, ale už dávnejšie bolo isté, že sa pozrieme aj na Paradise Island alebo ak chcete ostrov Themyscira. Bude to miesto, kde sa Chris Pine vyskytne na pláži a tam ho objaví amazonka, ktorá pravdepodobne do toho momentu muža ešte nevidela. O to zábavnejšie je jej prekvapenie. Paradise Island je naozaj rajom, čo vidno už z tých niekoľkých obrázkov a skvelé je, že sa pozrieme aj do samotného sídla amazoniek.

Wonder_Woman_001

 

PRÁZDNINY V EURÓPE

Nebojte sa, Grizvoldovci sa v tomto filme neukážu. To len Chris Pine presvedčí Wonder Woman, aby sa s ním vybrala do Európy. Zaujímavé budú určite dôvody, ale osobne predpokladám, že pôjde o výpravu, na ktorej sa WW bude chcieť zoznámiť s vonkajším svetom. Otázne je, či to bude akt rebélie, alebo bude mať požehnanie ostatných amazoniek.

Wonder_Woman_002

 

STRYKER V DC?

Ak sa vám zdal vyznamenaniami ovešaný dôstojník bez jednej ruky známy, asi ste ešte poriadne nevymazali z pamäte filmovú katastrofu menom X-Men Origins: Wolverine. Práve v tomto filme stvárnil herec Danny Huston Wolverinovho „tvorcu“ Williama Strykera. Jeho úloha v DC je možno ešte zásadnejšia, keďže si zahrá Aresa, gréckeho boha vojny. A ten, ako vždy počas vojnového konfliktu, naberá na sile.

Wonder_Woman_003

 

NESERTE AMAZONKY

Je skvelé, že uvidíme v akcii aj amazonky. A to priamo na ich domácej pôde. Je otázne, ako sa tam armáda, s ktorou budú súperiť, dostane a aké budú jej úmysly. Ale isté je, že dostane kvalitne na držku.

Wonder_Woman_004

 

PEKLO I. SVETOVEJ

Kým v konkurenčnom origine Captain America sme sa ocitli vo vojne s nacistickým Nemeckom, v DC univerze sa pozrieme do pekla zákopov prvej svetovej vojny. Uvidíme, ako sa tvorcom podarí tento „mlynček na mäso“ stvárniť, ale prvé obrázky sú dostatočne špinavé a zúfalé.

Wonder_Woman_005

 

LASSO OF TRUTH

Táto legendárna zbraň si už svoju premiéru odbila v snímke Batman v Superman, avšak ľudia neznalí komiksu nemajú šancu vedieť, čo všetko táto vecička dokáže. A nejakého zaujímavého „originu“ sme sa nedočkali ani v Ultimate edícii. Dúfam teda, že potenciál tejto zbrane naplno využijú a prívlastok „…of Truth“ nevypustia.

Wonder_Woman_006

 

LOVE IS IN THE AIR

Je možné, že sa dočkáme tohto songu v soundtracku, ale oveľa pravdepodobnejšie je iskrenie medzi hlavnými postavami. Amazonka a bojový letec by nemusela byť úplne zlá kombinácia.

Wonder_Woman_007

 

ONE WOMAN ARMY

Akcia, akcia a zas len akcia. Tento trailer akciou naozaj nešetril a je prakticky isté, že keď tento film výjde na Blue-Ray disku, prvú várku vykúpia feministky. Wonder Woman je totiž ozajstná jednočlenná armáda a na rozdiel od Captaina Americu, určite nebude jej prínos do vojnovej vravy zo začiatku čisto propagandistický. Gal Gadot si akčných scén užije dostatok už od začiatku a samozrejme diváci si jej „terminátor“ úseky tiež vychutnajú.

Wonder_Woman_008

 

Toľko k zaujímavým momentom traileru Wonder Woman. Premiéra je ohlásená na leto 2017, takže už „len“ rok. Aké momenty zaujali vás?

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

One thought on “Wonder Woman ako jednočlenná armáda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
40 ⁄ 20 =