Wonder Woman a peklo prvej svetovej

Keď som cez leto minulého roka opisoval prvý trailer na Wonder Woman, označil som hlavnú postavu ako jednočlennú armádu. A som rád, že ani finálny trailer tento feeling úplne nezanedbáva. Samozrejme, trailerová kampaň už rozobrala Wonder Woman zo všetkých strán. Videli sme Dianino detstvo, prvé stretnutie s moderným svetom, peklo prvej svetovej vojny a pod. Kostra príbehu by sa tak dala bez problémov vyskladať. Finálny trailer nám to všetko zmixoval dokopy. Reprezentuje všetko naj, čím by sa rada Wonder Woman prezentovala, a myslím si, že sa to podarilo.

Od Wonder Woman sa čakajú veľké veci a myslím si, že očakávania sú trochu prehnané. Pasovať Dianu do úlohy spasiteľky DCEU je vopred prehraný boj. Jediné, čo sa jej po zbabranej Suicide Squad môže podariť, je opäť trochu vzbudiť záujem o toto univerzum a robiť predvoj očakávanej Justice League. Osobne očakávam film podobný prvému Captainovi Americovi. A prvé reakcie zo zahraničia mi dávajú za pravdu. Prvého Capa však veľmi nemusím a tak dúfam, že sa Wonderka vyberie inou cestou. Dôležité je, aby vojenská akcia, ktorá aj vo finálnom traileri vyzerá dobre, nebola iba videoklipová výplň, ako to bolo u „prvého avengera“. Príbeh bude totiž pravdepodobne klišé o super zbrani, ktorú bude treba zničiť, a tak vizuál a spracovanie akcie môžu byť faktorom, ktorý rozhodne medzi úspechom a neúspechom.

Wonder Woman držíme palce a tešíme sa na začiatok júna, keď je ohlásená premiéra.

 

 

Zaujímavosť: V roku 2005 bola ponúknutá úloha Wonder Woman Angeline Jolie, ale herečka ju odmietla. V roku 2015 sa uvažovalo, že by film režírovala.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
27 − 21 =