X-men: Scéna s Quicksilverom bude veľkolepá!

Scéna s Quicksilverom v X-men: Days of Future Past je jedna z najprepracovanejších a najlepších scén vo filme. Dovolím si tvrdiť, že je to vrchol režisérskej tvorby! Preto nie je prekvapením, že všetci fanúšikovia sú plní očakávania, čo nový X-men Apocalypse prinesie.

Evan Peters, predstaviteľ Quicksilvera (ten čo, hral v Kick Ass..vlastne..obaja..aha) z X-men univerza, prezradil pre portál Collider.com viac o novej scéne. Otázky pôvodne smerovali na jeho účasť v novej sérii American Horror hiStory, avšak ako je to zvykom, prehuplo sa na tému X-men Apocalypse.

Peters potvrdil, že nová scéna je väčšia, dlhšia a detailnejšia. Prezradil, že natáčanie tejto jednej sekvencie trvalo dokopy 22 DNÍ!!! A to je na jednu sekvenciu alebo scénu vo filme naozaj veľa! Nakoniec prezradil, že je naozaj veľmi nadšený z toho, čo pre fanúšikov pripravili a pevne verí v pozitívne ohlasy! (v to dúfame aj my, a nie, že nie)

Čo k tomu dodať? Keďže nám jeden Quicksilver zomrel (ten čo hral v Kick Ass..vlastne..však viete), tak sa nám ten druhý musí predviesť. A úprimne, po tom, čo sme videli v X-men: Days of Future Past, sa s ničím obyčajným neuspokojíme!

two_quicksilvers_from_kick_ass
Aby bolo jasné (zdroj: moviepilot.com)

(zdroj: collider.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
25 + 12 =