Začne sa lov na Black Widow

Je najnebezpečnejšou super-špiónkou v Marvel univerze. Je schopná loviť svoje ciele s chladnokrvnou presnosťou. Čo sa však stane, ak sa lovec stane lovený?

Už tento marec bude Black Widow najhľadanejšou osobou na zozname S.H.I.E.L.D.-u. O novú sériu sa postará naozaj kvalitný tím, v ktorom každý už získal cenu, prípadne nomináciu, na Eisnera. Scenárista Mark Waid, kreslič Chris Samnee, kolorista Matt Wilson a letterer Joe Caramagna sa dajú dokopy, aby sme si mohli prečítať ďalšie dobrodružstvá tejto nesmierne zaujímavej špiónky.

Black Widow patrí medzi moje obľúbené postavy z Marvel univerza. V našich končinách je však skôr známa vďaka svojmu filmovému spracovaniu, kde ju stvárňuje Scarlett Johansson. Komiksu, kde by hrala hlavnú úlohu, sme sa v preklade zatiaľ nedočkali a asi sa ani tak skoro nedočkáme. Ak sa pozrieme na potenciál tejto série, je podľa môjho názoru, obrovský. Berme totiž do úvahy, že Natasha je špión, ktorý má svoje tajomstvá, ale pozná aj tajné informácie o svojich priateľoch a nepriateľoch. A najničivejšia zbraň na svete je informácia. Som naozaj zvedavý, ako sa Black Widow vysporiada s pozíciou verejného nepriateľa číslo jeden. Môžeme určite očakávať akčnú špionážnu jazdu plnú zrady a úskokov, na ktorú sa veľmi teším. Aj na základe prvých obrázkov, ktoré vyzerajú naozaj dobre.

Prvé číslo sa dostane medzi čitateľov 2. marca.

Už teraz si ho môžete objednať v Komiksovom raji. Takže neváhajte.

(zdroj:comicbookresources.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
3 + 23 =