NETFLIX pripravuje seriál Zaklínač!

Americkú streamovaciu spoločnosť NETFLIX nie je potrebné predstavovať. Rovnako ako nie je potrebné predstavovať príbehy Zaklínača (The Witcher) Geralta z Rivie, pochádzajúceho z pera autora Andrzeja Sapkowského. Kládli ste si niekedy otázku, čo by sa mohlo stať, keby sa tieto dva pojmy spojili? Určite by to bol perfektný seriál! Na prekvapenie všetkých, spoločnosť NETFLIX ohlásila seriál z tohto prostredia!

Po množstve vydaných kníh, úspešnej hernej sérii a krásne ilustrovaných komiksoch či stolovej hre sa univerzum Zaklínača pretaví aj do televízneho seriálu (pozn.: druhýkrát, v roku 2002 vychádzal poľský televízny seriál Wiedźmin/Zaklínač). Fanúšikovia nemusia skrývať radosť! Radosť neskrýva ani viceprezident NETFLIXU Erik Barmack, ktorý prezradil, že je neskutočne potešený z možnosti priniesť seriál prostredníctvom NETFLIXU užívateľom na celom svete. Aby však bola televízna adaptácia čo najvernejšia svojej predlohe, kreatívnym konzultantom bude samotný autor Andrzej Sapkowski!

Andrzej Sapkowski (zdroj: blaber.pl)

Za tvorbou seriálu budú stáť Sean Daniel (The Mummy, Ben-Hur, The Expanse – Syfy) a Jason Brown (The Expanse – Syfy) zo spoločnosti Sean Daniel Company a pridajú sa k nim Tomek Baginskim a Jarek Sawkom z poľskej spoločnosti Platige Image, ktorá sa venuje vizuálnym efektom (CGI traileri pre The Witcher a Cyberpunk 2077).

Presné kontúry príbehu zatiaľ známe nie sú, ale ako sa vyjadril Sean Dean, príbeh bude sledovať netradičnú rodinu, ktorá sa spojí v boji za pravdu v nebezpečnom svete. V redakcii máme z tohto ohlásenia neskutočnú radosť a pevne dúfame, že sa tvorcovia nebudú brániť explicitným scénam či nahote, ako sme pri zaklínačskom univerze zvyknutí.

(zdroj: ign.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 − 17 =