Zendaya potvrdená pre reboot Spider-Mana – UPDATE

UPDATE (19.08.2016): Od dnešného rána sa o herečke Zendaye Maree Stoermer Coleman, známej skrátene ako Zendaya hovorí ako o novej Mary Jane Watson! Prekvapený? My určite áno!

PÔVODNÝ ČLÁNOK (24.03.2016): Bola otázka času, kedy nový reboot Spider-Mana začne naberať obsadenie. Od ohlásenia hlavného protagonistu, ubehla už nejaká doba a dnes tu máme ďalšie potvrdenie hereckej účasti. Teda, slovo herecké, je možno až moc silné.

Zendaya Maree Stoermer Coleman, známa ako Zendaya je americká herečka, speváčka, tanečnica, modelka a hviezda Disney Channel. Herečka Zendaya potvrdila účasť v pripravovanom reboote Spider-Mana, počas americkej relácie Ellen Show. Zendaya viac neprezradila, ani po naliehaniach moderátorky Ellen DeGeneres. Čomu sa na druhej strane nemôžeme čudovať, keďže Marvel, dáva veľký pozor na svoje ovečky.

Čo sa týka jej role, staršie zvesti hovorili o tom, že Zendaya zohrá kľúčovú postavu menom Michelle. Či boli zvesti pravdivé, uvidíme až časom. V súčasnej dobe môžeme maximálne skomentovať herečku samotnú. Osobne som sa bál dňa, kedy Disney/Marvel siahne po nejakej herečke či hercovi z Disney Channel. Ten deň nastal. Na druhej strane, keď tak pozerám na túto „Disney Channel princeznu“ (obrázok pod článkom), hovorím si, aspoň bude načo pozerať. 😛

zendaya
(zdroj: cambio.com)

(zdroj: comicbook.com/ellen show)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
14 × 4 =