Zero 3: Vlčí něha – Preview

Keď v roku 2014 vydalo Crew prvý diel série Zero, bol okolo toho kvalitný poprask. Niet sa čomu diviť. Ako často sa stáva, že český vydavateľ vydá preklad v zahraničí populárnej série, pod ktorou je podpísaný český scenárista? Aleš Kot je na tunajšie pomery rarita a je skvelé, že jeho prácu majú šancu spoznať aj ľudia v našich končinách bez znalosti angličtiny. Pokračovania sa Zero dočkalo v roku 2015 a aj keď pôvodné nadšenie trochu vyprchalo, je super, že to Crew nevzdalo a pred pár dňami vydalo už tretie pokračovanie tejto špiónskej série.

Zero je Bond pre toto storočie. V uzatvorených príbehoch sledujeme akčnú špionážnu drámu, ktorej hlavným hrdinom je agent Edward Zero. Zaujímavý je na týchto príbehoch najmä fakt, že každý príbeh kreslí niekto iný.

Edward Zero prestal byť brutánym špiónom, odišiel z Agentúry a našiel lepší život na Islande. Keď ale vybuchne sopka a minulosť sa vráti všemožným spôsobom, čo nášho hrdinu čaká? Palestína, Belfast, laboratórium v lesoch a mnoho iného.

Scenár: Kot Aleš
Kresba: Rôzny
Vydavateľstvo: Crew
Jazyk: CZ
Počet strán: 136
Väzba: Brožovaná

Komiks už má v ponuke aj Funtastic. Takže neváhajte.

 

(zdroj: crew.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
36 ⁄ 18 =