Zootopia TRAILER

Po skvelom klipe, v ktorom sme mohli vidieť, ako by to vyzeralo, ak by boli úradníci leňochody a po sérii posterov, ktoré parodovali tohtoročné filmové novinky, prišli tvorcovia s trailerom, ktorý nie je o nič menej vtipný ako predošlé ochutnávky. Z traileru jasne uvidíme, že zajačica to má v policajnom zbore ťažké a bude sa parodovať aj krstný otec!

Zootopia vyzerá ako každé iné moderné mesto, až na ten drobný detail, že ho obývajú zvieratá s ľudskými vlastnosťami. Hlavnými postavami nového animovaného filmu z dielne Walta Disneyho budú lišiak Nick Wilde a zajačica Judy Hopps. Judy je povolaním policajtka na horúcej stope veľkého prípadu, na ktorého vyriešenie bude mať len 48 hodín a lišiak Nick jej v tomto snažení bude (ne)ochotne pomáhať.

Snímku režírujú Byron Howard /Tangled/ a Rich Moore /Wreck-it Ralph/. Zvieratám svoje hlasy prepožičajú napríklad Idris Elba, J.K. Simmons alebo Shakira. Do kín Zootopia dorazí v marci 2016.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
38 ⁄ 19 =