Zoznámte sa, toto je Cable, je to badass!

To bolo kriku a bordelu v roku 2016! Do kín vstupuje Deadpool s ratingom R, čo znamená mládeži neprístupné, a teda prísľub, že sa dočkáme krvi, násilia a množstva vulgarizmov. V skratke je to Deadpool, akého poznáme zo stránok komiksov. Snímka mala, samozrejme, úspech a ak si k tomu prirátame nízky rozpočet = páni v kravatách od Foxu boli spokojní. Je rok 2018 a my sme v očakávaní kvôli pokračovaniu.

Lenže to, čo v roku 2016 zabavilo, dnes už nikoho neohúri. Ryan Reynolds a jeho tím to vedia! A preto to zatiaľ vyzerá, že pokračovanie bude vo všetkých smeroch lepšie, väčšie a akčnejšie. V strede toho všetkého stojí postava menom Cable. Už od jeho ohlásenia v potitulkovej scéne prvého dielu sa fanúšikovia nevedeli dočkať! Po zverejnení obsadenia (Josh Brolin) a jeho prvej fotky takmer padol internet! Teraz tu máme trailer, kde ho vidíme v plnej kráse, a je to poriadny BADASSSS!! (yeah)

Pokračovanie Deadpoola vstupuje do kín už 18. mája 2018

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
11 − 5 =