Olympijské animáky

Zimné olympijské hry 2018 nám okrem skvelých športových výkonov (mrkám na teba, Nasťa) naservírovali aj ochutnávky animovaných dobrodružstiev, ktoré nás tento rok čakajú v kinách. Nejde o takú nálož, ako na Super Bowle, no aj tieto animáky stoja za povšimnutie. Keďže ide o rozširovanie už známych značiek, zaujali našu pozornosť.

The Incredibles 2

Incredibles, alebo ak chcete Rodinka Úžasných, si získali naše srdcia už v roku 2004 a odvtedy o nich nebolo ani chýru, ani slychu… až donedávna. Prešlo dlhých 14 rokov a my sa môžeme opäť tešiť na rodinu superhrdinov, ktorí sa však musia naučiť zvládať nielen svoje schopnosti, ale aj rodinné vzťahy, pubertu svojich nadaných detí a popritom sem-tam zachrániť svet. Easy, nie?

V príbehu budeme pokračovať tam, kde nás Úžasňákovci naposledy zanechali. Po boji so šialeným géniom zla sa svetlo reflektorov obrátilo na mamu úžasnú – Elastickú ženu Helen -, ktorá vždy bola proti superhrdinskému povolaniu a snažila sa žiť normálny, pokojný život, no zrazu v sebe objavila dobrodružku, o ktorej nik netušil. Bob, vždy najsilnejší a najobdivovanejší, sa stal otcom v domácnosti a neuveriteľné schopnosti jeho najmladšieho syna Jack-Jacka sa stupňujú. Dokazuje nám to aj vypustený teaser, v ktorom je celá pozornosť zameraná na toto malé, rozkošné monštrum. Celý rodinný tím však bude musieť naskočiť späť do akcie, keď sa na scéne objaví (prekvapivo) ďalší záporák. Môžeme sa tiež tešiť na nové postavy, ktoré do príbehu pribudnú.

Incredibles 2 budú premiérovať v kinách 15. júna 2018!

The Grinch

Prvý pohľad na Grincha môže byť pre nás, fanúšikov starého dobrého škaredého a excentrického vianocokaziča, sklamaním. Animák s jednoduchým názvom The Grinch dostal mierumilovný vizuál, takmer milý, čo sa k tejto postave nehodí… ale! Dajme tomu šancu. Najlepšou správou (pre mňa) je, že dabovať Grincha bude Benedict Cumberbatch a to je pri voiceactingu vždy zaručene dobrá správa. Režíruje ho Scott Mosier, ktorý je známy najmä ako producent filmov Kevina Smitha, čo je tiež celkom nádejná správa.

Príbeh nám ponúkne presne to, čo čakáme. Osamelo žijúci Grinch na vrchole hory so svojím psom Maxom nemôže zniesť radosť, smiech a zábavu, ktoré sa šíria z osláv v Kdovíkove, pokúsi sa preto ukradnúť Vianoce. V teaseri Grinch sleduje krasokorčuliara Adama Rippona a zatúži stať sa krasokorčuliarom. Svoju prvú zostavu si vysníva do rytmu pesničky Christiny Aguilery… áno, nejaký dúhový podtón tam je. Tak čo, dáte mu šancu?

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
5 + 13 =