Seriálový Resident Evil mieri na Netflix

Netflix oficiálne oznámil hranú seriálovú adaptáciu legendárnej hry Resident Evil z dielne herného štúdia Capcom. Seriál bude sledovať dve samostatné príbehové línie. V prvej uvidíme sestry Jade a Billie Wesker a ich príchod do Raccoon City. Postupne zisťujú, že Raccoon City nie je obyčajné mesto a aj ich otec môže byť súčasťou temného tajomstva. Tajomstva, ktoré môže zničiť svet.

V druhej línii skočíme desať rokov do budúcnosti, v ktorej na Zemi žije už len 15 miliónov ľudí a viac ako 6 miliárd monštier. Jade, ktorá už je tridsiatnička, s ťažkosťami prežíva v tomto novom svete a zároveň ju strašia tajomstvá z minulosti, ktoré sa týkajú jej sestry a otca. Ale aj jej samej.

„Resident Evil je moja najobľúbenejšia hra všetkých čias. Som nadšený, že môžem rozrozprávať ďalšiu kapitolu tohto úžasného príbehu a priniesť ho na Netflix a zároveň ho tak ukázať celému svetu. Seriál bude pre skalných fanúšikov, ale aj pre úplných nováčikov. Bude plný „starých známych, ale aj vecí – krvavých a šialených – ktoré ľudia ešte nikdy nevideli,“ vyjadril sa producent Andrew Dabb (Supernatural).

Resident Evil 3

Prvé dve epizódy ako režisér zastreší Bronwen Hughes (The Walking Dead), ale inak sa o tíme, ktorý sa bude podieľať na tvorbe, veľa nevie. Zverejnený nebol ani dátum premiéry. Celkovo by sme sa mali dočkať ôsmich hodinových epizód.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
9 + 10 =