Vikingovia zaútočia už dnes!

Ragnar, Rollo, Lagertha, Floki, Bjon a veľa ďalších. Toto sú Vikingovia, ktorí v roku 2013 vtrhli prostredníctvom History Channelu na televízne obrazovky a prakticky okamžite sa stali obrovským hitom. Okrem Slovenska, samozrejme. Tu sa pokúšala tento seriál vysielať jedna komerčná televízia a posledné diely vysielala už skoro okolo polnoci. Ak ste tento seriál ešte nevideli, okamžite to napravte a určite nepozerajte video pod týmto textom, keďže je to rekapitulácia prvých troch sérií a je to tam samý SPOILER. Pre ostatných skvelá rekapitulácia na oprášenie vedomostí, kto koho zabil, dobil, zradil, okradol…atď.

 

 

*****Aj tento text obsahuje SPOILER*****

Čo môžeme očakávať od 4. série? Je vysoko pravdepodobné, že budeme opätovne svedkami bratského konfliktu medzi Ragnarom a Rollom. Dôležité bude určite aj dianie v Európe, kde sa to bude podľa ukážok zase kvalitne mlieť. A úplne pokojná hladina nebude ani na chladnom severe. Už podľa ukážok, ktoré si môžete pozrieť vo videu pod týmto odstavcom, sa Bjorn stane pre celkové dianie oveľa dôležitejší ako tomu bolo doposiaľ. A dokonca sa jeho cesta skríži s obrovským medveďom!

4. séria začína vysielať v noci zo štvrtka na piatok.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 ⁄ 10 =