Altered Carbon sa vracia v novom tele

Jeden z najvýraznejších seriálov roku 2018 – Altered Carbon – sa dočká pokračovania a my sa tak dozvieme, ako bude napredovať príbeh Takeshiho Kovacsa. Jeho prvú sériu sme si zhrnuli v recenzii a dnes už aj vďaka traileru vieme, že novým sleevom/rukávom/telom, do ktorého sa hlavný hrdina navlečie, bude Anthony Mackie, ktorého poznáme najmä ako Falcona z Avengerov.

Ak sa pýtate, či si musíte pozrieť prvú sériu na to, aby ste mohli pozerať druhú, objektívna odpoveď je nie – pretože tvorcovia príbeh prvej série uzavreli -, ale ak chcete subjektívny názor, tak si ju jednoznačne pozrite. Okrem toho, že je výborná a vy by ste tak prišli o zážitok, v nej bolo vysvetlených mnoho mechaník tohto furutistického sveta a určite sa vám vďaka tomu bude všetko chápať lepšie. Altered Carbon je adaptácia knižnej série, a aj preto je viac-menej jasné, že príbeh bude v istých bodoch nadväzovať. Minimálne v hlavnom hrdinovi. Ak budete potrebovať rýchlu rekapituláciu predošlej série, Netlfix ju pre vás pripravil.

Trailer na druhú sériu nám sľubuje opäť množstvo zásadných zvratov. Okrem návratu Poa, z ktorého sa veľmi teším, na scénu konečne príde aj Quellcrist, Takeshiho stred vesmíru. Zdá sa však, že stretnutie nebude prebiehať, ako si predstavoval. Navyše sa proti nemu postaví… on sám. Tiež už sa neviete dočkať, aké chuťovky si pre nás tvorcovia pripravili?

2. séria Altered Carbon premiéruje už 27. 2.2020!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
14 ⁄ 7 =