Dobble turnaj

V utorok 10. 4. 2018 o 18.00 hod. sa v STORM Game Bare na Heydukovej ulici v Bratislave stretli nadšenci skvelej spoločenskej hry Dobble, ktorú vydalo vydavateľstvo Blackfire – svět her a zábavy a ktorá je stále obľúbenejšia najmä vďaka jednoduchej hrateľnosti a vysokej miere zábavy, ktorú si pri nej užijete. Vyhlásili sme preto turnaj s heslom Kto sa hrá, nehnevá, kde sa ukázalo, kto to vie ako dobble hrať. 😛 Multiverzum ho zastrešilo spolu s predajňou Funtastic – hry, knihy, komiksy, zábava.

Zaregistrovaných hráčov bolo 32 (samozrejme bez akéhokoľvek poplatku) a po rýchlom vysvetlení si pravidiel a systému vyraďovania sme ich rozdelili do ôsmich tímov, v ktorých medzi sebou súperili o dve víťazstvá, ktoré ich posunuli do ďalšieho kola. Prišli celé partie kamarátov, ale aj jednotlivci, takže si okrem zážitku z hry odnášali aj mnohých nových známych. Pri jednotlivých stoloch sa podávali ruky ostošesť!

Prvé nadšené výkriky z výhier na seba nenechali dlho čakať. V Storme to vyzeralo ako v malom mravenisku, ako sa ľudia presúvali od stola k stolu v honbe za víťazstvami. Keď sa výber zúžil na posledných 8 hráčov, všetci ostatní sa okolo nich zgrupili a pustili sa do nadšeného povzbudzovania, preto vládla naozaj výborná atmosféra. K tomu dobrý drink a o večer bolo postarané!

Na všetkých zúčastnených čakali skvelé ceny. Keďže sme chceli, aby sa nehralo len o víťazstvo, ale aby si ľudia naozaj užili číru zábavu, okrem prvých troch výhercov turnaja, ktorí si mohli z ponúkaných cien vybrať, sme ostatné ceny venovali náhodným losovaním zo všetkých ostatných hráčov. Každý mal preto šancu odísť s nejakou odmenou, čo by bez našich partnerov nebolo možné, preto im veľmi ďakujeme!

A komu vlastne ďakujeme a aké ceny na súťažiacich čakali?

Vydavateľstvo spoločenských hier Blackfire – svět her a zábavy nám do turnaja venovalo:

spoločenskú hru Vikings on Board

spoločenskú hru Hra o trůny: Pobočník krále

spoločenskú hru Brix

Vydavateľstvo Artis Omnis nám do turnaja venovalo knihy:

Dotyky budúcnosti

Medzi nami

Odbila 13. hodina

Pestis Draconum

Piešťanská spojka 1 + 2

Testament

Večnosť omylov

Veža elfov

Zoe

Distribučná spoločnosť MAGIC BOX SLOVAKIA nám do súťaže venovala DVD:

Liga spravodlivosti

Thor: Ragnarok

Tu je výherná tabuľka:

  1. Martina Pankuchová
  2. Silvia Weisová-Semancová
  3. Dominika Jurášová
  4. Roman Kollar

Gratulujeme výhercom a ďakujeme zúčastneným!

Dúfame, že sa s vami čoskoro vidíme pri podobnej skvelej akcii. Fotky z akcie nájdete na našom Facebooku. Najbližšie náš čakajú Komiksový kvíz vol. 4, na ktorý už je spustená registrácia, a Komiksové Multiverzum #4, ktoré bude mať veľmi aktuálnu tému – Avengers: Infinity War, tentoraz s naslovovzatým IntrOvertom.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
14 × 27 =