Finálna verzia scenára Guardians of the Galaxy hotová

Vesmírna opera Guardians of the Galaxy bola pred vstupom do kín len skupinou neznámych hrdinov. Marvel v období adaptácie tejto snímky maximálne riskoval. Risk sa oplatil a my sme plní očakávania, ako dopadne pokračovanie.

James Gunn, režisér prvej časti Guardians of the Galaxy, sa opäť vracia na post režiséra aj v druhom pokračovaní. Podľa najnovších informácií je scenár hotový. Informoval o tom samotný James Gunn a ako dôkaz „postoval“ prostredníctvom svojho facebooku fotku scenára (nájdete pod článkom).

V rámci príspevku označil aj časť hereckého obsadenia. Menovite: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Michael Rooker (Yondu), Sean Gunn (Kraglin), a Vin Diesel (Groot).

James Gunn v komentároch pod fotkou ozrejmil, že sa v podstate jedná o finálnu verziu scenára a do budúcna sa už ráta len z menšími úpravami. Mimochodom, pre všetkých, ktorých si v prvej snímke získal práve úžasný soundtrack, máme dobrú správu. James Gunn potvrdil, že „Awesome Mix Vol. 2“ je už kompletne hotový.

Toľko k snímke Giardians of the Galaxy vol. 2. Nič nové sme sa žiaľ nedozvedeli, ale to sa určite v blízkej dobe zmení. Scenár je hotový, čiže už je o čom hovoriť.

scenar_guardian_of_the_galaxy_james_gunn_facebook

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: facebook.com/jgunn)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
38 ⁄ 19 =